Reklama
Archiv - Zprávy

Autor odhalil zákulisí skvělého videa o Knight Riderovi na dálnici D1. Byla to fuška!

Jestli něco minulý týden válcovalo český internet, pak skvěle zpracované video s Michaelem Knightem a Kittem v hlavních rolích. Teď se můžete podívat na to, jak takové parádní video vzniká.
Zdroj: Internet Archive

Už z výsledku je patrné, že video muselo dát velkou práci. Však také sám tvůrce, student audiovizuální tvorby Michal Orsava, přiznal, že to celé zabralo asi půl roku. A rozhodně nešlo o procházku růžovou zahradou. Jen projít několik dílů slavného amerického seriálu, vychytat ty správné záběry a poskládat je za sebe tak, aby to dávalo smysl, muselo být o nervy.

Ale tím to celé neskončilo. Michal bravurně ovládá grafické programy, díky kterrým byl schopen Kitta dostat na dálnici D1 a Michaelovi Knightovi do ruky dát našeho národního hrdinu, který byl i ve vesmíru, tedy krtečka. Z videa je patrné, že tvůrce musel mít nejen skvělý nápad, ale hlavně trpělivost. Bez té by výsledek nebyl tak dobrý, a ani tak zajímavý. My upřímně přiznáváme, že nás takzvané making of video baví snad ještě víc než konečná honička Kitta s účastníky závodu Diamond Race.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV