Reklama
Archiv - Zprávy

Aston Martin představil speciální edici… bot

Dnes už asi každá automobilka nabízí svým zákazníků také stylový butik. Ne každá ale naváže spolupráci se známou oděvní či obuvnickou značkou, se kterou pak představí jedinečné oděvní doplňky. Aston Martin to udělal a výsledek je parádní.
Zdroj: Aston Martin

V tomto případě Aston Martin vsadil na italskou módní značku Hogan, která je známá pro velmi kvalitní zpracování své obuvi, ale také pro vysoké ceny. Pár bot se u nich prodává za asi 500 dolarů, tedy asi 11 500 Kč. Je tedy jasné, že cena za obuv s logem slavné automobilové značky bude ještě o něco vyšší.

Série pánských tenisek se jmenuje Aston Martin x Hogan a jejich design vychází z modelu bot Olympia. Nabídne kombinaci kůže a umělých vláken a v nabídce bude ve čtyřech různých barevných provedeních. Jejich design je pak samozřejmě inspirován křivkami vozů Aston Martin či provedením interiérů těchto vozů.

Tenisky vzniknou v limitovaném počtu 3 000 párů a jejich prodej bude zahájen koncem června. Kolekce ale již byla náležitě uvedena, a to rovnou na London Fashion Week Men’s. Zde tato velmi jedinečná obuv sklidila úspěch, a tak si je prý Aston Martin jistý, že budou zákazníci velmi spokojení. Nejsou to jen designové boty, prý se v nich také skvěle řídí.  No, budeme jim muset věřit. Ačkoliv jsou tenisky velmi povedené, nějakých 12 tisíc nebo víc bychom za ně asi nedali…

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV