Reklama
Archiv - Zprávy

Apoklaypsa! Bentley do terénu není nic pro fotbalisty

Jestli je nějaké auto dokonale zapsané jako miláček fotbalistů, je to Bentley Continental GT. Tohle luxusní kupé však jeden majitel přestavěl na rallyový speciál, který terénními schopnostmi hravě strčí do kapsy i velké SUV Bentley Bentayga.
Zdroj: ebay

Úplně nový terénní podvozek, odolná kola s pořádnými pneumatikami, masivní železný nárazník, ochranné pláty na podvozku, světelná rampa, rozšířené blatníky, ocelový rám na zádi pro převoz kanystrů a pneumatik, vojenský zelený lak... Podobná auta obvykle vídáme jen jako grafické nákresy z hlav nudících se designérů, tohle je však skutečné Bentley Continental GT, které někdo přestavěl na závodní terénní speciál, který přežije i nukleární zombie apokalypsu.

Auto se majitel nedávno rozhodl prodat prostřednictvím internetové aukce eBay, kde nakonec získal 40 800 liber, tedy přes 1,2 milionu korun. Nutno dodat, že jen samotná přestavba prý stála v přepočtu asi tři čtvrtě milionu korun a auto v původním stavu by se nejspíš prodalo ještě dráž. O peníze ale v tomto případě zjevně nešlo. A nám je teď sakramenstky líto, že tohle auto nezamíří do naší garáže. Vypadá totiž epicky!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV