Reklama
Archiv - Zprávy

10 nejoblíbenějších aut mezi fotbalisty. Vítěz vás překvapí

Asi víte, že fotbalisté patří mezi nejlépe vydělávající sportovce světa. A protože mají rádi hezké slečny, hezké domy a hezká auta, je jasné, že mezi jejich nejoblíbenější auta budou patřit převážně supersporty.
Zdroj: Lamborghini

Podle dostupných informací berou angličtí fotbalisté průměrně v přepočtu 11 milionů korun týdně. Takový nejlépe placený fotbalista světa, Cristiano Ronaldo, si průměrný sporťák doslova vyběhá za pár hodin. Společnost JBL Capital, která se stará o financování automobilů pro většinu nejlepších fotbalistů světa, dala dohromady žebříček oblíbenosti jednotlivých značek mezi anglickými hráči fotbalu. Přehled je to až neuvěřitelně rozličný a vskutku zajímavý.

Samozřejmě v něm nechybí Lamborghini s modelem Aventador nebo třeba McLaren 675LT Spider. Ulevit se naopak může majitelům Aston Martinů, jejichž značka se tentokrát do žebříčku nepropracovala. To bývá zpravidla pro image auta spíš dobře, třeba takový Bentley Continental GT se s pověstí auta pro fotbalisty potýká po celém světě. Celkově jsou v žebříčku téměř výhradně exkluzivní a velmi rychlá auta, najdete mezi nimi ale i praktické vozy. Největším překvapením je právě vítězný vůz – mezi těmi ostatními jde o takovou „tuctovku“.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV