Reklama
Bonusy k TV pořadu

I pracovní čtyřkolka může sloužit zábavě. V nejlépe hodnocených testech to dokazuje Pepa Sršeň

Tuny bláta, oblaka sněhu a gejzíry vody. To vše lze vidět v dnešním přehledu nejlepších videotestů

Recenze sportovně-pracovní čtyřkolky Linhai M550L EFI EPS 4x4

Pepa Sršeň v Rumunsku potrápil nízkorozpočtovou čtyřkolku Linhai M550L EFI EPS 4x4 za 135 tisíc korun. Moc nadšený z ní nebyl, ale také ji úplně nestrhal. "Za ty kačky bych to úplně neřešil," věta, která vystihuje tenhle test. Na závěr ji přirovnal k oslíkovi.
Reklama

Recenze pracovní čtyřkolky Access Shade Extreme 850i LT EPD

Sršeň čtyřkolky nemá rád, ale tady hned na začátku poznal, že dneska bude sranda Rám, naviják, možnost uzávěrky diferenciálu, volba pohonu přední, nebo zadní nápravy, tažné zařízení - všechno tohle nabízí čtyřkolka Access Shade Extreme 850i LT EPD ve standardní výbavě. Sršeň nad tím uznale pokyvuje hlavou. A pak vyhrkne: "Nejvíc ze všeho se stejně těším na to, až to celá z....u". A jak řekl, tak udělal.
Reklama

Recenze terénní čtyřkolky Linhai UTV 550 T-Boss EFI EPS

Letošní Autosalon číslo 22 přinesl reportáž začínající téměř samým pípáním. Co by člověk také čekal, když dá Sršňovi do ruky místo řídítek volant? Nakonec si ale s terénní čtyřkolkou Linhai UTV 550 T-Boss EFI EPS v šumavském blátě slušně zařádil. Testoval ji v opravdu extrémních podmínkách.
Reklama

Test Čtyřkolky TGB Target 600I IRS 4x4

V desáté epizodě Pepa Sršeň řádil ve sněhu se čtyřkolkou TGB Target 600I IRS. Testoval quad se čtyřtaktním jednoválcovým motorem, který může mít pohon zadních i všech kol i uzávěrku diferenciálu nebo tažné zařízení a naviják. Vyzkoušel na něm i radlici, se kterou dělal dobré skutky a s radostí odklízel bílou nadílku. Zjistil tak, že TGB Target není jen sportovní nářadí, ale také užitečný pomocník.
Reklama
Reklama
Autosalon TV