Adam D - 19.06.2020 17:35:56
Jsem z Prerova, doprava je opravdu katastrofalni, neznam nikoho, kdo by byl proti dostaveni dalnice,mesto i okoli ji opravdu potrebuji, bohuzel kvuli hloupe organizace DETI ZEME, se to neustale odklada. Deti zeme at si jdou napriklad sazet nove stromky...