Reklama

Kolem čtyřicítky se to naplno projeví

Muži nestárnou. Muži zrají. Alespoň tak se to říká, ne?
Zdroj: Maxulen

Jsme zkušenější, ekonomicky zajištění, můžeme si dopřát to, po čem toužíme. Ruku v ruce s tím ale jdou menší aktivita v sexu, pokles libida a celkové energie. Chuť něco změnit? I tu aby člověk pohledal. Poznáváte se?

Pokles hladiny testosteronu je přirozený

Mužský pohlavní hormon testosteron způsobuje, že jsou muži obvykle vyšší a statnější než ženy, mají hluboký hlas, výraznější ochlupení a vice svalové hmoty. Z pohledu množství testosteronu jsou na vrcholu okolo dvacátých narozenin. Už okolo třicátin začíná množství primárního mužského hormonu v těle klesat. Tenhle proces se nazývá andropauza. Je přirozený, ale velmi často nijak příjemný. Mnoho mužů má pocit, že jim najednou chybí síla, energie a chuť se pustit do něčeho nového. S poklesem hladiny hormonů klesá sexuální touha a po čtyřicítce ztrácí tělo průměrného jedince každý rok přibližně 3 % svalové hmoty, kterou nahrazuje v tkáních tukem.
Zdroj: Maxulen

Věk nezastavíte, s jeho důsledky lze bojovat

Nejlepší obranou proti poklesu hladiny testosteronu je pravidelný fyzický trénink, který pomáhá tvorbě testosteronu v mužském těle. Proti boji s příznaky poklesu testosteronu jsou na trhu k dostání i doplňky stravy. Patří mezi ně i vysoce kvalitní doplněk stravy pro muže Maxulen.

Maxulen nezvyšuje hladinu testosteronu v těle, ale pomáhám mužům lépe čelit negativním dopadům, které pokles hladiny testosteronu přináší. Maxulen obsahuje patentovaný výtažek ze semene pískavice řeckého sena – Testofen®. Na účinky Testofenu® bylo provedeno mnoho vědeckých studií, které potvrdily účinky Testofenu pro podporu libida, růstu svalové hmoty a hladiny energie.
Zdroj: Maxulen

Muži doporučují Maxulen

 Maxulen užívají v Čechách tisíce spokojených zákazníků. Dle zákaznického průzkumu z dubna 2018 by 9 mužů z 10 doporučilo Maxulen svým známým. Ve Skandinávii jsou dokonce desetitisíce spokojených mužů užívající Maxulen.

Maxulen má nejvyšší obsah Testofenu® ze všech doplňků stravy na českém trhu (600mg v denní dávce). Účinky Testofenu® byly prověřeny mnoha vědeckými studiemi.

Více na www.maxulen.cz.
Autosalon TV