Reklama
Bonusy k TV pořadu

Petra Průšová vyhrála v soutěži Autosalonu motorku CFMOTO za 180 tisíc korun. Stačil jediný tip

Měl to být od manžela dárek k narozeninám. Nakonec z ní má největší radost on sám a dvanáctiletý syn
Zdroj: Autosalon.tv

Motocykl CFMOTO 700CL-X Heritage s prodejní cenou 179 990 korun, který byl loni na jaře po osm týdnů hlavní výhrou v soutěži v televizním pořadu Autosalon.tv, vyhrála žena. Petra Průšová z Ivančic byla vylosována generátorem náhodných čísel mezi 44 496 správnými odpověďmi, které byly v osudí. Největší výhra to však byla pro jejího manžela Martina, který se po dlouhých dvanácti letech stal opět motorkářem. Chcete vidět, jak se podobná výhra v soutěži Autosalonu losuje, a slyšet, jaké byly první reakce výherkyně? Podívejte se na video pod těmito řádky.
Zdroj: Autosalon.tv
Petru Průšovou oznámení o výhře trochu vykolejilo.

Soutěžit budeme i letos

Ceny v soutěžích pořadu Autosalon.tv jsou reálné a přebírají je reální lidé se zajímavými osudy. Martin Průša chtěl udělat manželce radost k jejím čtyřicátinám, nakonec ale byla výhra motocyklu CFMOTO 700CL-X Heritage velkou radostí zejména pro něj a pro jeho dvanáctiletého syna. "Manželka sice řidičák na motorku má a na motorce jezdit zkoušela, ale měj jsem o ně o obě velký strach," směje se Martin.

Výherní motorka má po první sezoně naježděno přibližně 600 kilometrů a je vzorně zazimovaná v garáži. "Jezdím s ní hlavně o víkendech v okolí našeho bydliště. Nejčastěji se synem. Těsně předtím, než jsme motorku vyhráli, mu totiž bylo dvanáct, a tak mi může sekundovat jako spolujezdec," vysvětluje Martin Průša, který právě kvůli narození syna přestal být dočasně motorkářem a nyní se k této životní radosti i díky Autosalonu rád vrátil.

Průšovi měli velké štěstí. Z Petřina telefonu totiž poslali jediný tip. Pravidla soutěže přitom umožňovala poslat v průběhu osmi týdnů až osm tipů (každý týden jeden) a tím zvýšit šance na výhru. V případě Průšových stačil jediný správný pokus (do slosování se totiž dostaly pouze správné odpovědi na soutěžní otázku) na zásah do černého.

Tento týden v první epizodě televizního Autosalonu v roce 2023 s premiérou ve středu 4. ledna od 20.15 na Prima COOL se ještě pravidelná a oblíbená soutěž nekoná, přestože jde o díl premiérový a nikoli reprízy toho nejlepšího v roce 2022, které se vysílaly v posledních dvou prosincových epizodách. Hned od příštího týdne se ale oblíbená pravidelná soutěž do televizního Autosalonu vrací. Diváci se tak mohou od 11. ledna na stránkách autosalon.tv/soutez znovu ucházet o atraktivní ceny.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Pepa je nadšený. Naftový Mercedes GLB je to správné auto do časů zeleného fanatismu

Má dvakrát delší dojezd než jeho elektrická verze a za rozdíl ceny koupíte ještě jedno malé auto
25.06.2024 10:28
|
1

Stojící auto trpí, řekneme proč. Prověříme CBR500R a dáme souboj kaskadérů. Nový Autosalon připraven

V premiérovém dílu otestujeme Mercedes GLB, bazarové Porsche Boxster i 70 let starý Fiat 600
24.06.2024 12:45
|
0
Reklama

Cesta z města. Sršeň otestoval nového naháče, který vás naučí milovat vesnické okresky

Sršeň si sedl za řídítka stroje jménem CFMOTO 450 NK. Jaký je? To vám prozradí na videu
19.06.2024 10:10
|
3

I japonský skútr může vypadat jako Ital. Honza se svezl na novém Suzuki Adress 125

Pokud sháníte skútr na rychlé přesuny ve městě, má pro vás Honza zajímavý tip od známé značky
18.06.2024 16:21
|
0
Reklama
Autosalon TV