Reklama
Archiv - Zprávy

Volvo nabídne XC40 prostřednictvím programu Flexi Care

S příchodem nejmenšího SUV švédské automobilky, Volvem XC40, se zájemcům o tento vůz otevírá nový alternativní prodejní kanál, který se jmenuje Flexi Care.
Zdroj: Volvo Cars

Program Flexi Care představuje alternativní způsob pronájmu vozu, který odpovídá požadavkům moderní doby. V rámci služby Flexi Care lze za měsíční paušální poplatek získat pronájem nového Volva XC40 bez nutnosti vkládat vlastní prostředky, například v podobě akontace či dalších souvisejících poplatků. Veškerý servis a údržba probíhají pod taktovkou Volva. Zákazník si v tomto programu může také zvolit vyzvednutí vozu v době a místě, které mu vyhovují.

A co ještě odlišuje program Flexi Care od služeb typu operativního leasingu? Aby bylo možné vůz XC40 v programu Flexi Care využívat naplno, dostává jeho nový „majitel“ k vozu i poukaz na značkové příslušenství Volvo dle vlastního výběru. Flexi Care je „pružné“ i v rychlosti dodání – od 1. července budou první vozy k dispozici prakticky ihned po uzavření smlouvy. Po celou dobu nájmu je vůz chráněn zárukou a balíček služeb zahrnuje i veškeré poplatky typu silniční daně či dálniční známky. Vedle „předvídatelných“ služeb nabízí Flexi Care další, například službu Concierge, která podává pomocnou ruku při plánování cest – od informační služby před výjezdem až po rezervaci restaurace nebo hotelu. Součástí programu Flexi Care je pojištění, příslušenství a řada dalších doplňkových služeb, jako jsou sezonní výměna kol a jejich uskladnění či osobní asistenční služby. Výše měsíčního poplatku se odvíjí od délky pronájmu, zvolené motorizace a výbavy vozu.

Vozy využívají rovněž službu Volvo on Call, která patří do standardní výbavy. Systém Volvo on Call umožňuje žít s autem prakticky nepřetržitě. Stačí k tomu aplikace v chytrém telefonu. Díky ní je pak možné například na dálku vychladit nebo naopak vytopit interiér, najít auto v místě, kde se člověk příliš nevyzná či spravovat jednoduše knihu jízd. Do mobilní aplikace se totiž ukládají informace o každé cestě – například časy startu a dojetí, ujetá vzdálenost či spotřeba, to vše je pak možné následně odeslat mailem nebo exportovat do přehledné tabulky v Excelu. Součástí je i koncept sdílení vozu, který umožní na dálku díky technologii digitálního klíče zapůjčit vůz na určitou dobu třeba členům rodiny či kolegům.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV