Reklama
Archiv - Zprávy

Volkswagen chystá premiéru třetí generace modelové řady Touareg

První dvě generace modelu Touareg zaujaly milion zákazníků. Nová vlajková loď značky Volkswagen bude chtít na tento prodejní úspěch navázat.
Zdroj: Volkswagen

Světová premiéra nového modelu Touareg se chystá na 23. března 2018. A již místo premiéry ukazuje na to, jaký trh je pro VW v současnosti prioritní – vůz se totiž veřejnosti představí v Pekingu, a to i přes to, že za necelých čtrnáct dní začíná jeden z nejprestižnějších evropských autosalonů v Ženevě.

Touareg je na vrcholu modelové palety značky Volkswagen. Jeho výrazný design doplňuje inovativní technika a dynamické jízdní vlastnosti. Světová premiéra modelu Touareg je umístěna do Číny, která je nejrychleji rostoucím trhem pro SUV a největším dílčím trhem společnosti.

Výrazný design vozu načrtl šéfdesignér značky Volkswagen Klaus Bischoff a jeho tým. Řada inovativních asistenčních systémů mu propůjčuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu. Nové rozhraní pro informační a zábavní systémy vytváří Innovision Cockpit, jeden z největších digitálních panelů přístrojů v této třídě vozidel. Touareg nabízí díky konektivitě připojení k internetu i za jízdy. Pohon, vzduchové odpružení, řízení zadních kol a systém stabilizace náklonu karoserie zajišťují zážitky z bezpečné a dynamické jízdy.

Nový Volkswagen Touareg navazuje na úspěšnou historii této modelové řady. Stejně jako její předchůdci uspokojí i třetí generace vysoké požadavky automobilové vyšší třídy a jejích zákazníků. Exkluzivní segment SUV C patří v současnosti mezi mimořádně rychle rostoucí segmenty globálního automobilového trhu. Například v Číně se očekává do roku 2023 zdvojnásobení objemu prodeje tohoto typu vozidel.

Volkswagen Touareg prokázal svou mimořádnou výkonnost a odolnost i v nejnáročnějších podmínkách. Mezi výjimečné okamžiky v historii tohoto modelu patří například i úspěchy v Rallye Dakar v letech 2009 až 2011.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV