Reklama
Archiv - Zprávy

VIDEO: Proč nemá Ariel Atom držák na nápoje

Řídit splašené lešení Ariel Atom je samo o sobě neskutečná zábava. Tomuhle majiteli to ale zjevně bylo málo. A tak začal zkoušet, co extrémní zrychlení udělá s dortem nebo kelímkem kávy...
Zdroj: Autosalon

Zrychlení na stovku za 2,8 vteřiny a přetížení v zatáčkách kolem 2G. Ariel Atom s přeplňovaným čtyřválcem do Hondy s výkonem 300 koní je díky hmotnosti kolem 600 kilo opravdu pekelně rychlé auto. Ve své době to ostatně bylo nejrychleji akcelerující produkční vozidlo vůbec. Motor točí skoro 8500 otáček a udržet auto ve správném směru chce hodně zkušeného pilota.

Majitele černého kousku z roku 2007 ale zaujalo něco jiného - proč nemá Ariel držáky na nápoje? Odpověď se nabízí, některé věci ale zkrátka chcete vidět na vlastní oči. Mimochodem, před nedávnem se stejný chlapík rozhodl vyzkoušet, jestli se dá Atom použít pro expresní rozvážku dortů:

Můžeme si samozřejmě myslet leccos o člověku, který si tak výjimečné auto nechá dobrovolně zřídit takovýmhle způsobem. Ale nakonec, je to jeho auto a někdo to prostě vyzkoušet musel.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0
Reklama

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0
Reklama
Autosalon TV