Reklama
Archiv - Zprávy

Toyota Camry se vrací do Evropy. S nejnovějším hybridním pohonem.

Po 14 letech se Toyota vrací do Evropy s modelem Camry. Cílem je udržet si dosavadní zastoupení v evropském automobilovém segmentu střední a vyšší střední třídy.
Zdroj: Toyota

Nová Toyota Camry, poháněná hybridním elektrickým ústrojím bez nutnosti dobíjení ze zásuvky, rozšiřuje evropskou nabídku hybridních vozů značky Toyota na celkem osm modelů. Nová Camry je osmou generací vozu, který si od své premiéry v roce 1982 zasloužil řadu ocenění . Model se prodává ve více než 100 zemích celého světa a jeho celkové historické prodeje již překročily 19 milionů kusů.

Nejnovější generace Camry ukazuje praktické výhody návrhářské a konstrukční platformy TNGA (Toyota New Global Architecture). Ta klade důraz na ‚potěšení za volantem‘ i na špičkovou kvalitu dílenského zpracování, mimořádně efektivní obestavění prostoru a pokrokové technologie s intuitivním ovládáním. Elegantní exteriér se sportovním charakterem upoutá kabinou s prodlouženou linií střechy ve prospěch pohodlí všech cestujících. Nový model přináší stylový a sportovní vzhled. Interiér vozidla představuje ideální spojení stylu, pohodlí a kvality řemeslného zpracování. Křivky nové přístrojové desky obklopují vysoce ergonomický kokpit zaměřený na řidiče, zatímco pasažéři na zadních sedadlech se mohou nechat rozmazlovat prostorností a pohodlím. Hybridní elektrické ústrojí využívá motor o objemu 2,5 litru. Camry s tímto ústrojím má nízkou spotřebu i emise, tichý chod, vyšší výkon a dynamičtější odezvu.

Nová Toyota Camry Hybrid se v Evropě začne prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2019.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV