Reklama
Archiv - Zprávy

Speciální off-road Jeep Wrangler Rubicon 1941

Jeep Wrangler Rubicon 1941 byl navržený značkou Mopar a je vybavený vybranými díly Jeep Performance Parts, které posouvají jeho off-roadové schopnosti do nové dimenze.
Zdroj: Jeep

To demonstruje například sada zvýšení podvozku o dva palce, šnorchl pro vyšší brodivost, lišty proti kamenům, černé prahy dveří a černé víčko palivové nádrže. Celkovou podobu tohoto vozu završuje karoserie 1941, která připomíná významný rok značky Jeep. Model Willys tak připomíná řada detailů, jakými jsou kola, hlavice řadicí páky či stolek na dveřích zavazadlového prostoru. Vozidlo je vybaveno vybraným příslušenstvím z katalogu Jeep Wrangler, který zahrnuje přes 200 položek. Jedná se o matně černou sedmiotvorovou masku chladiče, zástěrky kol, off-roadová světla, kryty vnějších zrcátek, to vše v kontrastu se žlutým odstínem karoserie Hella Yella.

Personalizace Mopar pokračuje také v interiéru prostřednictvím černého síťovaného překrytí interiéru místo plátěné střechy a madel u předních sedadel. Wrangler 1941 slibuje maximální zážitek z jízdy v terénu, a přitom je 100% schválený k provozu na pozemních komunikacích. 

Mopar se ale nezaměřuje pouze na off-roadové schopnosti. Příslušenstvím Mopar lze personalizovat i městské verze, například Jeep Wrangler Sahara ve výbavě Urban.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV