Reklama
Archiv - Zprávy

Seat zve na jarní servisní prohlídku

Autorizované servisy značky Seat nabízejí svým zákazníkům s přicházejícím jarem prověření technického stavu vozidel všech věkových kategorií po zimním období a jejich přípravu na hlavní motoristickou sezonu.
Zdroj: Seat

Využít je možné například profesionální pneuservis nebo nabídku výměny stíracích lišt. Snahu autorizovaných servisů Seat o zajištění maximální spokojenosti zákazníků potvrzuje také Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, originálních dílů i originálního příslušenství. Seat pneuservis nabízí kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik pod jednou střechou. Služby pneuservisu zahrnují nejen přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také důkladnou kontrolu stavu stávajících pneumatik a případnou výměnu opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové. Široký sortiment je doplněn také o nabídku pneumatik s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu.

Jarní a letní provoz bez jakýchkoli starostí zajistí nejen správné pneumatiky, ale také důkladná jarní servisní prohlídka, která po náročném zimním provozu odhalí i skryté závady. Servisní technici podrobí kontrole všechny důležité komponenty od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu a klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí.

Často využívanou službou je také STK Service. Vyškolení technici zbaví zákazníka všech starostí s přípravou vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a zajistí absolvování technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV