Reklama
Archiv - Zprávy

Seat je novým partnerem Skiareálu Ještěd

Seat uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Se značkou Seat a jejími SUV se budou návštěvníci na Ještědu setkávat nejen při lyžování, ale také na společně připravovaných akcích pro širokou i odbornou veřejnost.
Zdroj: Seat

Seat tak navazuje na své předchozí aktivity z této oblasti. Například v roce 2015 poměřili na Ještědu své síly Petr Fulín za volantem sportovního kombi Seat Leon ST CUPRA a Michal Prokop na horském kole. Skiareál Ještěd nabízí doslova „hory za rohem“, jak zní výstižné motto lyžařského střediska na severu Čech. Skiareál Ještěd láká fanoušky lyží i snowboardu na lyžování, které je dostupné tramvají z centra Liberce nebo z Prahy za pouhou hodinku jízdy po dálnici. Moderní technika udržuje na ještědských svazích celkem 9 kilometrů sjezdovek a 3 lanové dráhy s pěti vleky. Skiareál Ještěd má již za sebou první fázi rozsáhlé modernizace, jejímž cílem je zajistit pro velké i malé návštěvníky skvělé zázemí se službami prvotřídní úrovně.

Seat nabízí tři modely SUV

Seat nabízí ve stále oblíbenějším segmentu SUV hned tři různé modely. Crossover Arona je díky svým kompaktním rozměrům ideální do městské džungle, ale stejně dobře si poradí i s výzvami, které čekají za „městskými hradbami“. O stupeň výš stojí model Ateca, s nímž Seat v roce 2016 vstoupil do segmentu SUV. Ateca je vozem pro každodenní cestování i dobrodružné výpravy s celou rodinou díky variabilnímu interiéru a nabídce verzí s vyspělým pohonem všech kol. Novou vlajkovou lodí v produktové řadě španělské značky je na sklonku loňského roku představené Tarraco. Největší SUV španělské značky přichází na trh s rozměrným vnitřním prostorem, až sedmi sedadly ve třech řadách a celou řadu inovací v oblastech konektivity a asistenčních systémů.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV