Reklama
Archiv - Zprávy

Ocenění pro Jeep Wrangler

Vlastnosti modelu Jeep Wrangler ocenila zvláštní cenou Off-Road roku odborná porota britského odborného titulu 4x4 Magazine.
Zdroj: Jeep

Tuto speciální cenu si vysloužila čtvrtá generace modelu Wrangler. Zvláštní kategorie Off-road ankety „4x4 roku 2019" se zaměřuje výhradně na offroadový výkon vozidel, což je oblast, ve které dokázal vůz porotu přesvědčit velmi rychle. 

Jeep Wrangler pro jízdu v terénu i po městě

Nový Jeep Wrangler, který byl na evropský trh uveden loni v září, se cítí jako ryba ve vodě nejen v terénu, ale i v ulicích měst. Schopnosti v terénu úspěšně kombinuje s komfortem a jízdními vlastnostmi na vozovce a také s originálním stylem a nejmodernějšími technologiemi. Nejnovější generace modelu Wrangler je vybavená nejnovější speciální technikou. Ta v závislosti na stupni výbavy zahrnuje dva pokročilé systémy aktivního trvalého pohonu všech kol - Command-Trac a Rock-Trac -, dále elektrické uzávěrky předního a zadního diferenciálu Tru-Lock, diferenciál se zvýšenou svorností Trac-Lok a elektronicky odpojitelný stabilizátor přední nápravy. Modernizací prošla i paleta motorizací, do které nově patří vznětový přeplňovaný motor 2.2 o výkonu 200 k a zážehový agregát 2.0 o výkonu 272 k. Oba motory jsou spojené s osmistupňovou automatickou převodovkou, jež se u tohoto modelu objevuje vůbec poprvé. 

Porota odborníků magazínu 4x4 Magazine každoročně testuje velké množství vozidel s pohonem všech kol. Než vydá svůj verdikt, posuzuje vozidla z hlediska jízdních vlastností na vozovce i v nejnáročnějším terénu. Na konci hodnocení vyhlašuje vítěze v mnoha kategoriích, včetně malých, středně velkých a velkých SUV, výkonných SUV a nejlepších off-roadů. Speciální ceny zahrnují Nejlepší užitnou hodnotu, Off-road roku a Výrobce 4x4 roku.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV