Reklama
Archiv - Zprávy

Nejmenší Rolls-Royce dorazil na roční prohlídku

Na jaře roku 2017 představil Rolls-Royce Motor Cars limitovaný Rolls-Royce SRH, speciální vůz vyrobený pro pediatrické oddělení St Richard´s Hospital v Chichestru, který je domovem značky.
Zdroj: Rolls-Royce

Děti čekající na operaci se díky němu mohou samy dovézt na operační sál. Cestou se řídí podle dopravních značek, které jsou rozmístěny po celém oddělení.  Podle studií zážitek z jízdy na sál značně redukuje stres, který jinak dítě před zákrokem prožívá.

O dvanáct měsíců později přivítali technici nejmenšího člena své automobilové rodiny v Goodwoodu. Kontrolou technické způsobilosti prošel bez problémů a technici ho označili za způsobilý další služby. Každý den se v něm na sál v průměru odvezlo jedno dítě.

Sue Nicholls, vrchní sestra na pediatrii v nemocnici svatého Richarda, řekla: „Od rodin pacientů jsme obdrželi tu nejlepší zpětnou vazbu. Děti jsou z možnosti projet se naším malým Rolls-Roycem nadšené. Zábava z jízdy naprosto rozptýlí nervozitu jak dětí, tak rodičů. Obzvlášť tatínci si autíčko moc pochvalují, obdivují design a technologii, a někdy by se dokonce rádi projeli sami!“

„Jsme rádi, že Rolls-Royce SRH úspěšně plní naši snahu – pomoci dětem a rodičům v době, kdy jsou v nemocnici,“ prohlásil Andrew Ball, zastupující společnost Rolls-Royce. “Mimo jiné to také dokazuje ochotu mužů a žen v našich továrnách přispívat místní komunitě.“

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV