Reklama
Archiv - Zprávy

Motoristé v Británii hodnotili crossovery

Britští motoristé v průzkumu Driver Power 2018 magazínu Auto Express hodnotili také v současnosti oblíbený segment crossoverů. Za ‚nejlepší, které můžete vlastnit‘ označili modely značky Lexus, kterým udělili tři zlaté a jedno stříbrné ocenění.
Zdroj: Lexus

Největší dojem na zákazníky letos udělaly hybridní SUV Lexus s autonomním dobíjením, konkrétně modely RX 450h a NX 300h, které ve zmíněném průzkumu obsadily nejvyšší příčky v kategorii velkých prémiových SUV, respektive 'prémiová SUV střední třídy'.

Lexus NX byl navíc vyznamenán coby celkově nejspolehlivější model s nejvyšší kvalitou dílenského zpracování, zatímco sedan Lexus IS obsadil stříbrnou příčku v kategorii 'nejlepší manažerský vůz kompaktní velikosti'.

Šéfredaktor magazínu Auto Express SteveFowler komentoval úspěch vozů Lexus v průzkumu Driver Power: “Lexus v průzkumech Driver Power stabilně již od prvního ročníku obsazuje nejvyšší příčky, takže asi nepřekvapí, že letos v příslušných kategoriích vévodí modely Lexus NX a Lexus RX. Majitelé těchto SUV mají své vozy očividně velmi rádi. Ještě lepší zprávou je, že jejich vozům pravděpodobně nehrozí žádné poruchy, což dokazuje nejlepší ocenění pro NX v kategorii spolehlivosti a kvality dílenského zpracování, a to je mimořádný výsledek.”

Ředitel společnosti Lexus UK EwanShepherd dodává: “Výsledky průzkumu Driver Powervycházejí z reálných zkušeností lidí. Letošní výsledky modelů RX a NX pomáhají umetat cestu nováčkovi v naší nabídce crossoverů, kterým je kompaktní model UX. Na trh bude uveden ještě v letošním roce.”

Letošní průzkum Driver Power vychází z odpovědí více než 80 tisíc motoristů na otázky týkající se různých vlastností jejich vozidel a kvality služeb poskytovaných výrobci, prodejci a servisními centry či opravnami.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV