Reklama
Archiv - Zprávy

Moderní multimediální systém pro klasické automobily

Divize Jaguar Land Rover Classic zařadila do své nabídky dílů a příslušenství také nový multimediální systém. Ten přináší klasickým automobilům moderní funkce, ale díky retro designu vypadá autenticky.
Zdroj: Jaguar Land Rover Classic

Nová řada moderních multimediálních systémů s retro designem určená pro většinu klasických automobilů poskytuje kvalitní audio, navigaci a další funkce. Multimediální systém má velikost 1 DIN (184 x 53 mm), a proto může být použit u většiny historických automobilů využívajících elektrickou síť se záporným pólem na kostře. Nový multimediální systém nabízí kvalitní ozvučení prostřednictvím výstupu 4 x 45 W. Obsahuje rovněž navigaci nabízející až 32 jazyků, možnost připojit chytrý telefon, Bluetooth, příjem digitálního signálu DAB/DAB+, stejně jako příjem klasických rádií v rámci FM a AM. Pro automobily Jaguar a Land Rover jsou navíc k dispozici čtyři varianty. Systém s označením Jaguar je dostupný v chromovém a černém provedení, verze s označením Land Rover je dostupná v černé nebo se stříbrným hliníkem.

Navigace s mapovými podklady pro Evropu je zobrazována na displeji o velikosti 3,5 palce s vysokým rozlišením umístěným mezi tradičními otočnými ovladači a tlačítky. Mapa může být zobrazena v režimu 2D, 3D, nebo lze využít navigační pokyny za pomoci jednoduché šipky. Systém obsahuje také dopravní upozornění prostřednictvím TMC zpráv.

Mezi další důležité vlastnosti nového multimediálního systému patří funkce pro telefon, které zahrnují přenos telefonního seznamu přes Bluetooth, možnost připojit až čtyři zařízení, z každého zařízení lze přenést až 1 250 kontaktů; integrovaný mikrofon; jazyky systému jsou angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština; navigační pokyny nabízejí až 32 jazyků.

Předběžná cena začíná na 34 400 Kč bez DPH. Montáž provádí Jaguar Land Rover Classic Works ve Warwickshire, a také vybraní autorizovaní prodejci Jaguar a Land Rover.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV