Reklama
Archiv - Zprávy

Mazda modernizovala svou modelovou řadu CX-3

Mazda připravila pro modelovou řadu CX-3 nový design, rozsáhle upravené motory a širší nabídku bezpečnostních technologií. Modernizovaný model se představil na autosalonu v New Yorku.
Zdroj: Mazda

Jedná se o druhou generaci modelu, který byl uveden na trh v roce 2015. Nejnovější CX-3 se opět zaměřuje na filozofii designu zaměřeného na člověka, který dává řidiči a cestujícím kvalitnější zážitek ve všech oblastech. Vnější změny zahrnují nově navrženou přední mřížku chladiče, nové barevné provedení a nové 18“ disky kol z lehkých slitin. Nový interiér je vybaven centrální opěrkou, elektronickou parkovací brzdou s funkcemi "auto-hold" a rozsáhlými bezpečnostními systémy i-ACTIVSENSE včetně nového pomocníka pro jízdu v dopravní koloně (v kombinaci s automatickou převodovkou SKYACTIV-Drive) a najdeme zde také nový systém osvětlení.


Dieselový motor SKYACTIV-D pro model Mazda CX-3 2018 nabízí řadu vylepšení, která zajišťují, že splňuje nejnovější emisní normu, včetně testu skutečné spotřeby paliva a emisí. Snížená teplota spalování, patří mezi další inovace, které dále snižují emise NOx. Benzinové motory SKYACTIV-G v modelu Mazda CX-3 získaly také několik novinek, které dále snižují emise pevných částic, jež se často vyskytují v motorech s přímým vstřikováním benzinu.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV