Reklama
Archiv - Zprávy

Letadlo u Příbrami rozpáralo kufr Fiatu

Nehodu auta s letadlem asi česká dopravní policie často nevyšetřuje. A už vůbec ne s takovým vysvětlením – řidič Fiatu Panda prý do letadla nechtěně nacouval.
Zdroj: Policie ČR

 

"V katastru obce Drásov se odehrála včera dne 5. října v odpoledních hodinách nehoda osobního vozidla a letadla.
Šestatřicetiletý řidič vozu značky Fiat Panda couval z parkoviště na letišti v Dlouhé Lhotě a přitom přehlédl letadlo typu Cessna odstavené u hangáru.
Po nárazu do vrtule, která se ještě točila, vznikla škoda v celkové výši 1,5 milionu korun. Ke zranění osob nedošlo.

 

"V katastru obce Drásov se včera v odpoledních hodinách odehrála nehoda osobního vozidla a letadla. Šestatřicetiletý řidič vozu značky Fiat Panda couval z parkoviště na letišti v Dlouhé Lhotě a přitom přehlédl letadlo typu Cessna odstavené u hangáru. Po nárazu do vrtule, která se ještě točila, vznikla škoda v celkové výši 1,5 milionu korun. Ke zranění osob nedošlo," uvedla policie.

Kromě nečekaně vysoké škody a úctyhodného zářezu vrtule do zadní části Fiatu je pozoruhodné především to, jak se takový manévr vůbec podaří. Přehlédnout a přeslechnout letadlo, to už se musíte zamyslet pořádně hluboce.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Když Sršeň zpívá. Stáhněte si jeho árii H2

Kawasaki Ninja H2 dokázala z Pepy Šilera udělat operního pěvce. A jak jsme slíbili v aktuálním 41. díle Autosalonu, jeho zpěv nyní nabízíme ke stažení.
08.10.2015 18:30
|
0

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
08.10.2015 16:00
|
0
Reklama

GALERIE: Auta kolem Fukušimy pohlcuje příroda

Už je to čtyři a půl roku od chvíle, kdy lidé opustili okolí jaderné elektrárny Fukušima. Za sebou nechali i stovky aut, motorek a bicyklů, které od té doby zarůstají divoce rostoucí vegetací.
07.10.2015 22:20
|
0

VIDEO: Střílení holubů z driftujícího Ferrari

Na světě je nový sport a nám se moc líbí! Potřebujete k němu jednu brokovnici, jednu slušivou vestu, odpalovač holubů a jedno Ferrari 599 bez střechy. Ideálně ve žluté barvě, ale nejspíš by prošlo i červené.
07.10.2015 22:05
|
0
Reklama
Autosalon TV