Reklama
Archiv - Zprávy

Ještě více sportu - Alfa Romeo Giulia Veloce Ti

Sportovně laděná Alfa Romeo Giulia Veloce Ti, poháněná benzinovým motorem o výkonu 280 koní spojeným s osmistupňovou samočinnou převodovkou a pohonem všech kol Q4, ztělesňuje vše, co se skrývá pod modely Giulia.
Zdroj: Alfa Romeo

Tradiční zkratka „Ti“, za kterou se skrývá označení „Turismo Internazionale“, byla vždy vyhrazena jen těm nejlépe vybaveným, vrcholným a také extrémním verzím. Současná Giulia Ti je nejexkluzivnější verzí mezi všemi variantami tohoto vozu. Vznikla jako úspěšné spojení sportovního a stylového provedení Giulia Veloce s bohatou standardní výbavou a nejnovějšími technickými výstřelky, čímž se dostává na úroveň své sesterské verze Quadrifoglio. S ní sdílí i některé stylistické prvky. Černá střecha, kůží potažená přístrojová deska s karbonovými výplněmi a sedadla v kombinaci kůže a Alcantary s černým obšitím, to vše dokáže okamžitě zaujmout. K tomu se přidávají karbonové detaily, například osvětlené prahy dveří s logem Alfa Romeo, stylizovaná výplň v trojúhelníkové masce chladiče, ozdobná hlavice řadicí páky nebo kryty vnějších zpětných zrcátek. Dalšími prvky, které jsou už známé z vrcholné verze Quadrifoglio, jsou boční prahy s karbonovými výplněmi nebo zadní spoiler.

Leštěná 19“ litá kola s pětipaprskovým designem představují další prvek inspirovaný závodními vozy. Ve velkých kolech nápadně září mohutné červené třmeny. Sportovní osobitost tohoto modelu zvýrazňuje mimořádná péče věnovaná detailům a také rozsáhlé použití dílů z karbonových vláken. Výbavu na úrovni doplňuje zábavní a navigační systém Alfa Connect 3D s 8,8“ displejem, navigačními podklady ve 3D, rozhraními Apple CarPlay a Android Auto a přijímačem DAB, ale také tempomat, tmavá okna a prémiové audio Harman Kardon.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV