Reklama
Archiv - Zprávy

Jaguar Land Rover spouští novou misi pro agenta 007

Společnost Jaguar Land Rover se pustila do další mise společně s Jamesem Bondem a uzavřela tříleté partnerství s 007 ELEMENTS. Automobilka, jejíž auta se objevují ve filmech o Bondovi od roku 1983, je nyní oficiálním partnerem této instalace. Ta se nachází na vrcholu Gaislachkogl ve výšce 3 050 metrů.
Zdroj: Jaguar Land Rover

007 ELEMENTS nabízí návštěvníkům příležitost ponořit se do světa ikonického tajného agenta v horském prostředí vedle restaurace Ice Q, která se využívala jako klinika Hoffler v bondovce Spectre. Interaktivní obrazovky s obsahem převážně technického rázu od Jaguar Land Roveru společně s vystavenými vozy Land Rover Defender a Range Rover Sport SVR, které se využily při natáčení Spectra, budou také součástí této výstavy pro fanoušky.

Zdroj: Jaguar Land Rover

Návštěvníci budou moci prozkoumat i nejnovější technologie od Jaguar Land Roveru, a to systémy umělé inteligence a lithium-iontovou baterii o výkonu 90 kWh z elektrického modelu Jaguar I-PACE. Ta byla použita k napájení modelu konceptu vozu C-X75, který byl součástí velké automobilové honičky v Římě v bondovce Spectre.

Vozy od Jaguar Land Roveru se objevily v devíti filmech o Jamesi Bondovi (poprvé ve filmu Chobotnička v roce 1983, kdy Roger Moore dramaticky ujel v klasickém voze Range Rover, který řídila Bianca - Tina Hudson).

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV