Reklama
Archiv - Zprávy

Hyundai nabídne v soutěži vstupenky na finále Mistrovství světa ve fotbale 2018

Hyundai jako oficiální partner Mistrovství světa ve fotbale 2018 spustil před zahájením tohoto prestižního fotbalového turnaje soutěž „Hyundai WorldFootballHeritage“.

Každý fanoušek fotbalu má příležitost zúčastnit se jako divák finálového zápasu Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku. Kromě letenek a ubytování bude tento zážitek zahrnovat také prohlídku výstavy vybraných exponátů z Muzea světového fotbalu FIFA na téma historie a kultura fandění fotbalu, která bude přístupná v moskevském reprezentativním víceúčelovém showroomu „Hyundai MotorstudioMoscow“.

Společnost Hyundai vyvinula pro Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku nový program, přístupný prostřednictvím digitální platformy, která propojí fanoušky a umocní jejich zážitky během celého trvání globálního fotbalového turnaje. Hyundai Motor v minulosti budoval pro fanoušky tzv. Hyundai Fan Park, v němž mohl každý podporovat svůj národní fotbalový tým, ale od letošního roku bude společnost oslovovat mnohem více globálních fanoušků pomocí digitálních platforem a sociálních sítí.

Kromě soutěže „Hyundai WorldFootballHeritage“ bude Hyundai Motor před mistrovstvím světa organizovat zkušební jízdy a soutěže, které fanouškům nabídnou nové zážitky.

Fanoušci fotbalu z celého světa mohou vkládat příspěvky do soutěže zveřejňováním příběhů, souvisejících s mistrovstvím světa, s hashtagem (#myfootballheritage) v kanálech SNS nebo prostřednictvím oficiálních webových stránek Hyundai Motor, a to do 13. května. Poté bude na webových stránkách zveřejněno 32 vítězů soutěže, kteří se budou moci zúčastnit finálového zápasu na Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku.

Hyundai navázal spolupráci s FIFA v roce 1999 a do roku 2022 bude hlavním sponzorem FIFA jako oficiální automobilový partner.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV