Reklama
Archiv - Zprávy

Hyundai investuje do vývoje umělé inteligence

Hyundai Motor na veletrhu CES ASIA 2018 navázal partnerství s předními čínskými společnostmi v oboru informačních komunikačních technologií s cílem využívat umělou inteligenci k zajištění dokonale síťově propojeného cestování automobilem.
Zdroj: Hyundai

Hyundai uzavřel strategické partnerství s předním čínským startupem v oblasti umělé inteligence, společností DeepGlint, která poskytuje řešení a produkty s umělou inteligencí pro trhy zabezpečovacích systémů a dopravy. Hyundai je přesvědčen o tom, že umělá inteligence přispěje k ještě lepšímu porozumění potřebám zákazníků a pomůže zvýšit jejich spokojenost. Plánuje také používat umělou inteligenci ve čtyřech hlavních oblastech – ve výrobě, maloobchodě, k ochraně životního prostředí a při poskytování plynulé mobility. Hyundai předpokládá, že v uvedených oblastech bude mít umělá inteligence největší přínosy pro budoucnost lidstva. Partnerství se společností DeepGlint umožní společnosti Hyundai komplexně rozvíjet umělou inteligenci v mnoha obchodních oblastech, zvyšovat kvalitu produktů Hyundai a spokojenost zákazníků, jakož i zvyšovat bezpečnost silničního provozu.

DeepGlint je jen jednou z několika čínských společností v oboru informačních komunikačních technologií, s nimiž Hyundai Motor aktivně udržuje partnerství. Hyundai během veletrhu CES ASIA 2018 oznámil také navázání spolupráce se společností Baidu, přední globální firmou v oboru informačních komunikačních technologií se sídlem v Pekingu. Obě strany budou v rámci projektu Apollo vyvíjet techniku pro autonomní jízdu. Renomovaní globální výrobci automobilů, společnosti z oboru informačních komunikačních technologií, startupy a vědecké instituce se pod vedením společnosti Baidu podílejí na projektu Apollo, v němž společně zdokonalují techniku pro autonomní jízdu.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV