Reklama
Archiv - Zprávy

Home of quattro nabídne v nové sezoně ještě více komfortu

Audi prodloužilo své dlouholeté partnerství se Skiareálem Špindlerův Mlýn na další roky a zároveň se stalo oficiálním partnerem luxusního Hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně, v jehož barvách nyní jezdí nové Audi Q8.
Zdroj: Audi

České „Home of quattro“, jehož tváří je Ondřej Bank, kromě toho připravilo pro letošní sezonu řadu atraktivních novinek. V březnu 2019 se za podpory čtyř kruhů uskuteční ve Špindlerově Mlýnětaké závod Světového poháru FIS ve slalomu a obřím slalomu žen, jehož hlavní hvězdou bude Ester Ledecká.

„Špindlerův Mlýn je dlouhodobě na špici českých lyžařských center a pro značku Audi je logickou volbou pokračovat ve výborné spolupráci,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Mám radost, že i letošní zimu český ‚Home of quattro‘ nabídne skvělé možnosti a nám se podařilo rozšířit spolupráci o Hotel Savoy, který luxusní lyžování doplňuje skvělým ubytováním a komfortem. Zlatým hřebem letošní zimní sezony ve Špindlerově Mlýně bude bezpochyby březnový závod Světového poháru s Ester Ledeckou, který se uskuteční pod vlajkou čtyř kruhů. Věřím, že si tuto výjimečnou událost nenechá ujít žádný opravdový fanoušek zimních sportů. A ti soutěživí si mohou v průběhu zimy zasoutěžit s Ondrou Bankem na Audi Race Track, vloni byl při premiéře zájem obrovský.“

Audi od letošní zimní sezony rozšiřuje svou přítomnost ve Špindlerově Mlýně jako oficiální partner Hotelu Savoy, který je součástí řetězce Asten Hotels. Prémiová mobilita a luxusní ubytování patří totiž neoddělitelně k sobě. Stejně jako Audi a Špindlerův Mlýn. Mnohaletá spolupráce značky se čtyřmi kruhy s největším českým lyžařským střediskem bude na základě nově uzavřené smlouvy pokračovat i v budoucnosti.

Lyžaři se tak budou i letos setkávat se značkou Audi na mnoha místech, mimo jiné v oblíbeném quattro BARu s venkovní obsluhou a outdoorovým stolem včetně ohniště nebo na moderní čtyřsedačkové lanovce. V provozu bude také populární trať pro obří slalom Audi Race Track v horní části černé sjezdovky ve Svatém Petru. Lyžaři se na trati Audi Race Track mohou snažit o překonání času Ondřeje Banka, legendy českého lyžování a tváře Skiareálu Špindlerův Mlýn, který bude i letos osobně přítomen na hlavních akcích v českém Home of quattro. A také on se chystá na Audi Race Track a cílem je pokořit loňský čas, což nebude lehký oříšek.

Vyvrcholením lyžařské sezony 2018/19 bude bezpochyby závod Světového poháru FIS ve slalomu a obřím slalomu žen, který se po osmi letech vrátí do Špindlerova Mlýna. Své želízko v ohni bude mít také Česká republika díky Ester Ledecké, tváři značky Audi. Fanoušci zimních sportů mohou být v Home of quattro svědky souboje české lyžařské hvězdy s nejlepšími světovými lyžařkami ve dnech 8. až 9. března 2019.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV