Reklama
Archiv - Zprávy

Hecht nabízí nové e-skútry

Společnost Hecht představila nové elektrické skútry COCIS ve stylu chopper. Nízké e-skútry se širokými pneumatikami mají nosnost až 180 kg, takže pohodlně svezou kromě řidiče také spolujezdce. Dvousedadlo je na takovou jízdu vybaveno i speciální opěrkou.
Zdroj: Hecht

E-skútry COCIS jsou homologované do provozu. Na jedno nabití ujedou i 60 km a jejich maximální rychlost je až 45 km/h. Doba nabíjení je šest až osm hodin. O bezpečné zastavení se starají přední i zadní kotoučové brzdy. Ovládání je velice jednoduché – přímo na řídítkách. Skútr je opatřen také stojánkem pro pohodlné zaparkování a polstrovanými sedadly pro řidiče i spolujezdce, která jsou oddělena pro komfortní jízdu obou cestujících

Popularita e-skútrů stále roste, díky nim nemusíte ve městě řešit ranní špičku ani složité a drahé parkování. Snadno prokličkujete kolonou a snadno zaparkujete. Jde o elegantní dopravní prostředek, který nevypouští do ovzduší žádné škodlivé emise a jeho provoz je velmi levný. Kilometr jízdy stojí většinou jen několik haléřů.

E-skútry COCIS budou k dostání od června 2019 v několika barevných provedeních za cenu od 27 990 Kč.

Společnost Hecht nabízí kromě nové řady COCIS také další e-skútry. Populární jsou e-skútry EQUIS v moderním sportovním designu. Dále jsou to e-skútry CITIS ve stylovém retro provedení. Maximální rychlost všech e-skútrů Hecht je omezena na 45 km/h, aby stroj splňoval požadavky pro provoz s řidičským oprávněním skupiny AM, které je možné získat již od 15 let.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV