Reklama
Archiv - Zprávy

Fiat 500 Collezione sází na kombinaci barev a materiálů

Na autosalonu v Ženevě opustil Fiat místo, kde jsme byli zvyklí potkávat jeho nejnovější modely a nabídl pouze skromnější expozici, jež se skrývala vedle mohutněji představované značky Jeep. Rozsahu expozice odpovídalo i množství představených novinek. Našli jsme tu především novou speciální edici věnovanou modelu Fiat 500.
Zdroj: Fiat

Model 500 Collezione sází na exkluzivní kombinaci barev a materiálů, a také na jízdu v pěkném počasí s otevřenou střechou. Fiat 500 Collezione ale bude k dispozici nejen ve verzi kabriolet, ale také jako hatchback. Vůz je postavený na 16“ litých kolech a nabízí řadu chromovaných detailů, exkluzivní dvoutónovou karoserii a odliší se i speciálním logem.

Interiér je střízlivý a elegantní a nabízí originální možnosti. Palubní deska je vyvedena v barvě odpovídající zpracování karoserie. Dvoutónovým zpracováním se vyznačují i sedadla, která mají šedý pruhovaný základ s horní částí ve slonovinové barvě a s logem 500 v úrovni ramen. Logo Collezione se nachází také v interiéru, konkrétně na koberečcích. Nový Fiat 500 Collezione nabízí jako volitelnou výbavu systém Uconnect 7“ HD LIVE, který zahrnuje funkce Apple CarPlay a Android Auto. Dále nabídne i vestavěnou navigaci TomTom, 7“ displej mezi kontrolními ukazateli a audiosystém Beats.

Nabídka motorizací zahrnuje zážehové, vznětové i dvoupalivové motory spalující benzin a LPG s výkonovým rozpětím od 69 do 105 k. Volit lze rovněž robotizovanou převodovku Dualogic s pádly řazení pod volantem.

Od roku 1957 bylo prodáno přes šest milionů vozidel Fiat 500, z toho dva miliony v posledních deseti letech. Dnes je Fiat 500 pro výrobce globální ikonou generující 80 procent prodejů mimo Itálii.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV