Reklama
Archiv - Zprávy

Citroën Berlingo Van – užitkový vůz pro každou situaci

Citroën Berlingo byl na trh uveden v roce 1996 a vyrobilo se ho více než 1,5 milionů kusů. Teď přenechává místo své třetí generaci v užitkové verzi pojmenované Berlingo Van.
Zdroj: Citroën

Podobně jako osobní verze představuje i nový Berlingo Van generační skok z hlediska stylu a vybavení. Robustní vůz, který je plně v souladu s identitou značky, posiluje nabídku komfortních funkcí a modularity. Je koncipován na míru tak, aby se mohl uzpůsobit všem profesním potřebám. Existuje ve dvou délkách L1 a L2 a očekáváním svých zákazníků vychází vstříc tím, že si mohou vybrat mezi dvěma úpravami označovanými „Worker“ a „Driver“, které se liší svou filozofií a využitím, světlou výškou, úrovní vybavení a ochrany. Vůz nabízí velký nákladový prostor, snadný přístup a různé konfigurace interiéru díky kabině Extenso nebo variantě polokombi. Je tak ideálním partnerem všech profesí.

Nový Citroën Berlingo Van využívá novou platformu zlepšující jeho ovladatelnost, komfort a bezpečnost. Nabízí 20 podpůrných prvků řízení a 4 technologie mobilního připojení, dále motory nejnovější generace, jako je nový dieselový motor 1.5 BlueHDi, benzinový motor 1.2 PureTech, a v nabídce je také automatická osmistupňová převodovka EAT8. Nový Berlingo Van bude uveden na trh na konci roku 2018.

 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV