Reklama
Archiv - Zprávy

Champion zavádí s novou ucelenou řadou kvalitních dílů i nové služby pro obchod

Značka Champion společnosti Federal-Mogul Motorparts nedávno rozšířila svou výrobní řadu, která nově zahrnuje díly osvětlení, filtry, stěrače, komponenty zapalování a brzd v kvalitě originální výbavy pro většinu vozidel, jež jsou v Evropě v provozu.
Zdroj: Federal-Mogul

Jako doplněk k významně širšímu výrobnímu záběru Champion začal nabízet i inovativní tradiční a maloobchodní programy, které mohou být upraveny na míru požadavkům obchodu s náhradními díly na různých evropských trzích.

Značka Champion a její kultovní „motýlkové” logo jsou v servisní praxi velmi dobře známé a jsou považovány za záruku spolehlivosti; profesionální řidiči, mechanici i zákazníci na celém světě na ně již dlouhá léta pohlížejí jako na známku nejvyšší kvality.

Rozšířená výrobní řada Champion zahrnuje produkty pro servis brzd (brzdové destičky, brzdové kotouče a brzdové čelisti), díly osvětlení (xenonové a halogenové žárovky, výstražná světla, vnitřní osvětlení vozu), filtry (vzduchové, kabinové, palivové a olejové filtry), stěrače (řad Aerovantage, Easyvision a Rainy Day) a díly pro zapalování a žhavení (originální zapalovací svíčky Champion, žhavicí svíčky, zapalovací cívky, řídicí jednotky a sady kabelů).

Nové rozšířené výrobní portfolio značky Champion podporuje celá paleta nových produktových aplikací a technické dokumentace, prodejních materiálů a rozsáhlé obchodní a zákaznické komunikace. Značka podstatně rozšířila svou webovou stránku o pohodlnou vyhledávací a srovnávací pomůcku různých dílů „Najdi mi díl”, vyhledavač nejbližších prodejních míst, technické tipy, instalační rádce, rady při odstraňování možných problémů a další pomocníky. Distributoři, prodejci a pracovníci v servisech mohou využít i přístup k dodatečným technickým informacím a zapsat se do interaktivních školicích kursů na produkty Champion na portále technického školení www.fmcampus.eu.

Obchod s náhradními automobilovými díly může využívat rovněž inovativní, vysoce flexibilní nový „prodejní koutek” Champion až s pěti moduly ke konkrétním produktům. Atraktivní nové prodejní řešení sjednocuje „updatovaný“ vzhled a vnímání značky v každé produktové kategorii a nabízí řadu různých uživatelsky přátelských informačních nástrojů, vytvořených tak, aby vzbudily zájem zákazníků.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV