Reklama
Archiv - Zprávy

BMW představuje novinky na Motosalonu

BMW Motorrad se již tradičně účastní výstavy Motosalon, a to jako jeden z největších vystavovatelů. Pro tento ročník je v rámci expozice BMW Motorrad připraveno 28 strojů včetně všech 8 novinek pro rok 2019.
Zdroj: BMW

Nová řada R 1250 s novým motorem boxer s technologií BMW ShiftCam (R 1250 GS/ADV, R 1250 RS/R/RT), F 850 GS Adventure, kompaktní skútry C 400 X/GT, ale také S 1000 RR, které se může pyšnit mnoha technologickými inovacemi včetně BMW ShiftCam. Všechny modely BMW Motorrad jsou nyní standardně s tříletou tovární zárukou.

Vybavení pro motorkáře

Příslušenství, vybavení motorkáře a lifestyle má u BMW Motorrad své místo a paleta produktů je opravdu velká. V nové kolekci pro rok 2019 byly inovovány vybrané produkty od obleků až po helmy. Příslušenství bude již tradičně k dispozici ke všem segmentům BMW Motorrad, můžeme se např. těšit na nové výfuky Akrapovič či tradiční zavazadla, ale hlavně na možnost individualizace v podobě Option 719, který se nově rozšířil do všech segmentů.

Specialita pro letošní rok

BMW Motorrad Česká republika si pro letošek opět připravilo i jednu specialitu, limitovanou edici motocyklu BMW R nineT Dakar Edition. Tato unikátní úprava, založená na modelu R nineT Urban G/S, je dílem BMW Motorrad Česká republika ve spolupráci s Honzou Brabcem (účastníkem Dakarské rallye). Model R nineT Urban G/S sám o sobě odkazuje na legendu Dakaru, BMW R80 GS, která v podstatě stanovila kategorii cestovních endur. Dakar Edition obsahuje několik odkazů na tuto legendární rallye a jeho jezdce. Ať už to je logo beduína nebo mapa Dakaru 2019, která zároveň slouží jako poznávací znamení v rámci edice limitované na 10 ks. Každý kus bude mít unikátně vyznačenou jednu z etap Dakaru 2019. Lakování limitované edice je ruční airbrush, který je kombinací barev, od nichž neodtrhnete oči. Základem je Dakar reflexní žlutá, kterou doplňuje speciální červená s kombinací podkladu ze stříbrné perleti a vrchního tónovaného laku. Barevnou kombinaci lemuje a odděluje linka z pravého 23karátového zlata. Horní část nádrže v barevném provedení Ultra Deep černá zdobí vlastnoruční podpis Jana Brabce.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV