Reklama
Archiv - Zprávy

Bentley oslavuje vstup do 100. roku své existence

Společnost Bentley Motors, založená 10. července 1919, vstupuje do 100. roku své existence, během níž proslula výrobou ikonických automobilů pro cestování ve velkém stylu.
Zdroj: Bentley

Britská luxusní značka oslavuje uplynulá desetiletí uvedením krátkého videa s názvem „Together we are Extraordinary: The Story of Bentley Motors.“ (Společně jsme výjimeční: Příběh společnosti Bentley Motors).

Snímek připomíná výjimečné osobnosti, sportovní úspěchy a úspěšné modely z uplynulých desetiletí, od samotného zakladatele W.O. Bentleyho až po nový model Continental GT. Vypráví příběh značky Bentley kombinací herců, naskenovaných ve formátu 3D a přetvořených v digitální „kovové“ sochy, stylizovaných archivních fotografií a animací, vyrobených technologií používanou pro hollywoodské filmy. Vše začíná záběrem na postavu W.O. Bentleyho, který se hliníkovým těžítkem (to bylo inspirací pro jeho revoluční konstrukci hliníkového pístu) dotkne stěny, jež tím ožije a přenese diváka na pozoruhodnou cestu, ilustrující bezmála jedno století inovací a úspěchů značky Bentley. V hlavní roli ve videu vystupují legendární „Bentley Boys and Girls“, stejně jako vítězné vozy z Le Mans, „Blower“ a Speed 8, společně s Woolfem Barnatem během jeho slavného závodu s „Modrým vlakem“. Video je také inspirováno tvary, povrchy a luxusními materiály, které dodnes přinášejí značce Bentley trvalé úspěchy na automobilovém trhu.

Video je v anglickém originále.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV