Reklama
Reportáž Sezóna 2020 7. epizoda

Test modernizovaného Mitsubisi ASX 2.0 MIVEC 4WD CVT Intens

Rodinné SUV se vyrábí už deset let, ale díky poslední modernizaci to není jen tak poznat
Jednu z nejnižších cen mezi rodinnými SUV nabízí Mitsubishi ASX. Tento model se vyrábí už deset let na stejném technickém základu, ale loni absolvoval zásadní facelift, po kterém se změnil nejen jeho design, ale také technika. Příznivce plnotučných motorů určitě potěší, že základní verzi s příznivou cenou pohání dvoulitrový atmosférický čtyřválec, nikoli žádný turbem vyhoněný litrový motůrek. Otestoval ho Radek Vrtal. A to ve verzi s pohonem všech kol a automatickou převodovkou. Podívejte se na test modernizovaného Mitsubisi ASX 2.0 MIVEC 4WD CVT Intens.
Reklama

Diskuze

Jim - 17.02.2020 19:05:53
Omlouvám se.Zmínka tam je a pozitivní,taková žoviální.....Jenže vy byste měli být pravdivější a určitě objektivnější. Nisan hrůzy CVT pochopil a nový Q už má dvojspojku. Máte co zlepšovat, hoši. Přeji všem pevné zdraví.
Jim - 17.02.2020 18:40:46
A další borec z líhně Autosalonu TV má evidentní mindrák s litrovými motory s turbem. Co kdybyste, pane Vrtale raději popsal jak (nejen) zde, CVT krade výkon a vytáčí motor do nesmyslných toček. Váš kolega tu před časem testoval Eclipse a také ani slůvko

Reklama
Autosalon TV