Reklama

Diskuze: Německá odtahovka vyhodila na kraj Ústí nad Labem vrak srbského autobusu. Jako na skládku

Nový příspěvek

Příspěvky

Petr - 11.02.2020 11:46:14
Proč ne,když jsme vrakoviště Evropy.
Josef - 11.02.2020 11:54:53
To je ale překvapení takovejch aut je tady dost skopčaci ho přivezli do protektoratu tak nic neporušily.Jedna dodávka s SPZ z Reichu stojí několik let na parkovišti u OBI
Reklama
yeahova - 11.02.2020 11:57:02
skopčáci byly vždycky dacani. nebo to byli turci a to je víceméně stejná pakáž
kerim - 11.02.2020 11:57:58
Německá odtahovka vyhodila na kraj Ústí nad Labem vrak srbského autobusu. Jako na skládku….. méněcenné potraviny, méněcenné výdělky, méněcenní lidé....hra na nadlidi a méněcenné lidi je stále na pořadu dne
Vendys - 11.02.2020 12:10:24
V čem má magistrát problém ? Však vidí SPZ německé odtahovky, tak to může magistrát řešit. Na druhou stranu jsou zákony takové, že si zahraniční řidiči tady mohou dělat co chtějí, aniž by byl někdo z nich postižitelný. Jo, venku dostanete hned klepeta
Vladimír - 11.02.2020 12:16:24
Zkuste to udělat obráceně a uvidíte ten fofr. Pose-ové.
Reklama
Danuše - 11.02.2020 12:22:10
Tak se to dělá...německá důslednost a špínu do Česka...
Martin - 11.02.2020 12:24:12
Náklady za odtach bych žádal po německé odtahovce plus tučnou pokutu a vrátit autobus zpět do Německa
Tlachal obecný - 11.02.2020 12:29:00
Toto udělat někdo skopčákům, se nedoplatí. vraky vidím jako lehce odstranitelné problémy, ale Poláci a jiná cizopasná kamioňácká svoloč vykládá po škarpách tuny pneumatik a jiného sajrajtu, který pak vítr a voda roznáší do okolí. ŘEŠENÍ: LIKVIDAČNÍ POKUTY
Robert - 11.02.2020 12:30:35
Být to obráceně ...to by bylo v německých novinách na prvních stranách ...Takhle se nic nestane . To samé jako s pokutama .Oni si je od našich řidičů tvrdě vymáhají a my jaksi nic ...Jsme prostě pro ně blbci a ovce
Reklama
koko - 11.02.2020 12:33:17
jsou tohovada
Hans - 11.02.2020 12:33:47
Dat almuzna doprozinost vama ceska! Neprovokovala nas a radovala se s daru ktera vam dopre poslouzit v doprafe! Na ja, richtig.
Jan - 11.02.2020 12:41:52
Takgermani velice dobre vedi proc zrovna k nam....vedi ze my vubec nemame zakony ktere dosahnou do nemecka potazmo zahranici jak ty jejich...
jan - 11.02.2020 12:47:50
Autobus ze Srbska, tahač, z Německa a předpokládám, že řidič byl z Česka... Jedná se o mezinárodní spiknutí...
Tomáš - 11.02.2020 13:05:20
Čemu se divíte ,když pro němčoury jsme jenom odpad a ještě lim lezem do konečníku ,naší hrdost jsme ztratili v 1939
Mirek - 11.02.2020 13:10:44
a v čem je problém? SPZ odtahovky znají tak vymáhat a tučně pokutovat Německou firmu, jak zjistili Srba když autobus neměl značky... navíc on to tam neodstavil ale ti skopčáci
Petr Petr - 11.02.2020 13:12:14
"Zásluhou" V. Havla z nás Německo opět udělalo svoji kolonii, respektive neoprotektorát. A my si netroufneme na jakékoli řešení, naopak ještě povinně papouškujeme hesla o blízkém přátelství, které nemá v historii obdoby.
Adolf - 11.02.2020 13:21:28
Holoto lina ceska, huš pracovat v nemecka montovna a drzet huba! Fečera kazda se ja rad pobafila s vasim ratolest za €, roztomila defcata
Vítek - 11.02.2020 13:34:22
Teeeda,vy Tschechien,vy jste ale dobytek.Podivejte se,jak mame my v Deutschland čisťoučko.Haaalloooo,Trudi,už jsi naložila ten abfall do kufru naseho navoněnýho VW? Tak jedem - ať jsme do setmění doma....
Vítek - 11.02.2020 13:42:00
....a co ti policajti? Ti jim ještě ukázali,kde to můžou nechat,asi.Ty bych zbavil svéprávnosti
Petr - 11.02.2020 13:59:11
Nejspíš si ta srbská firma takovou přepravu objednala, v Německu by si to nechat nedovolila. A odtahovka to odtáhla dle pokynů.
Josef - 11.02.2020 14:27:25
Zavřít až zčerná sví..ě. tvrdě trestat . Ať už dají skopčáci pokoj.
Bohumil Poulíček - 11.02.2020 14:52:57
Udělat to stejné, odtáhnout autobus do SRN, postavit na parkoviště a odtahové firmě poslat fakturu a přísně sledovat její splatnost a vymáhat. Také se zaměřit na dovoz vraků, vracet nevyhovující, nejsme vrakoviště. Důsledně také vymáhat pokuty od Němců
David - 11.02.2020 15:15:52
Tak to je fakt hnus. Česká policie se dívá na kamery na kriminální čin a nic nedělá. A zase to budeme za Němce platit ze svého. Policie měla okamžitě zasáhnout a doprovodit vetřelce i s vrakem zpět odkud se vetřel.
Tom - 11.02.2020 15:16:15
Za chvíli v nejmenovaném autobazaru jako zánovní po prvním podnikateli :-)
Kafeman - 11.02.2020 15:28:42
Tento článek je o ničem... Rád si jej přečtu až v něm bude napsáno, že Německá odtahovka dostala za odstavený autobus v ulici, pokutu 20.000 Euro a soudní příkaz k odtahu. Řidič odtahovky navíc 100 hodin VPP.
Josef - 11.02.2020 15:30:57
Nic není jednodušší.Čs.odtahovka,zapřáhnout a odstavit kousek za hranicemi!
Antonín - 11.02.2020 16:02:54
Měli by jsme jim ho dovést zpátky za hranice, je to děs co si němci dovolujou.
Martin - 11.02.2020 16:11:28
Proč nevymaha Radnice škodu po Německé straně?Po té která autobusu odebrala techničák a značky.Jeste bych jim pripocetl něco za to pašování do ČR.At si kluci uvědomí že se to takhle nedělá.
Udivený čtenář - 11.02.2020 16:19:30
Taková drzost, jen doufám, že to naše úřady budou skutečně řešit a ne že si před skopčákama zase sednou na p*del a radši to zametou pod koberec, aby se náhodou na ně nějaký syfilidní Hans nezamračil...
Franta - 11.02.2020 16:21:03
A cesky ridic nemusi byt v nemecku ani pritomen a muze odsud ziskat pokutu. Ceske urady ho predhodi nemcum. Na nemcoury apolaky nemaji.
Radim Pekarek - 11.02.2020 16:22:51
Osobně bych to zveřejnil někde v TV (bohužel naše veřejnoprávní televize by proti Němčourum nikdy nic nevypustila). Ukázal bych Všem jak se chovají, dle mě to jsou nejvíc falešní lidé Evropy.
Bery - 11.02.2020 17:10:44
Buďte rádi že ještě nebyl plnej čmoudů. Dejte tam ceduli že je free a Romaci to rozeberou na prvočlánky cobydup.
Bery - 11.02.2020 17:11:27
Buďte rádi že ještě nebyl plnej čmoudů. Dejte tam ceduli že je free a Romaci to rozeberou na prvočlánky cobydup.
Jose - 11.02.2020 17:22:59
Rozhodně fakturovat a vymáhat po Německé odtahovce. Ta si to musí začít řešit s majiteli. Ještě přihodit 100 000 Kč pokuty za zřízení černé skládky.
Špaček Miroslav - 11.02.2020 17:30:14
Kdyš byla ještě CU/měď v kurzu tak v rakousku kousek od hranic bylo ukradeno asi 70uren.Pokud čech ukradne v německu auto tak držíte klapačky.Nikdo z Vás netuší jakou objednávku odtahovka dostala a od koho.
Karel - 11.02.2020 17:51:06
Jak jednoduché, hodit do nejbližší ,,banánové,, republiky a pryč.
Zdeněk - 11.02.2020 18:05:27
Jak je možné,že policie a úředníci,kteří to viděli na kamerách okamžitě nezasáhli???Odtahová služba včetně těch lidí,kteří s tím měli co dočinění měli být okamžitě zadrženi k podání vysvětlení a za účast policie -doprovodu měli dohlížet na návrat autobusu
Josef - 11.02.2020 18:13:54
Proč takovou zprávu vůbec zveřejňují? Aby nás nasra..? Neměla by ta zpráva být že při pokusu o dovezení vraku bylo policií tvrdě zasáhnuto a dotyčnému zabaveno odtrahové auto ,vysoká pokuta a po zaplacení odtaženo zpět.
Josef - 11.02.2020 18:15:02
Za placení daní očekávám že se o nás čechy někdo stará a že se nás někdo také zastane!!!
Petr - 11.02.2020 18:27:04
Tady ho máte: https://www.fahrzeugbilder.de/bild/LKW~Mercedes-Benz~Abschleppfahrzeuge/154243/mercedes--benz-mb-arocs-4151-vom.html https://www.ads-adk.de/start.html
Mirek - 11.02.2020 18:49:00
Náklady vymáhat na majiteli autobuse, pokutu za ponechání autobusu v Česku pro odtahovku a jen se modlit aby nám předpisové a rozumné chování nepřivodilo problém v důsledku toho že sme si na ně vůbec dovolili apelovat s vyřešením nestandardního problému ?
V.Vitonský - 11.02.2020 18:57:45
Normální nic se neděje jsme pro ně jen póvl. HNUS.
Jan - 11.02.2020 18:58:37
Od hranic do Ústí je dost času na to aby takový podezřelý náklad doprovázela česká policie a kontrolovala co v ČR vůbec dělá. Kdyby jel tahač v opačném směru, doprázelo by ho německé policejní auto už od Petrovic a hranice by nepřejel ani náhodou.
Petr T. - 11.02.2020 19:23:08
...chtěli jste do EU ...jste v EU !
Pavel - 11.02.2020 19:35:40
Není se čemu divit, vždyť tady se prodávají vraky co už Němci nechtějí. Když Němec nechce auto tak ho nechá u patníku klíče v zapalování papíry na sedadle:-) Pro takové vozy jezdí čeští překupníci a pak vidíte jen inzeráty dovoz z Německa.
Jasan - 11.02.2020 20:28:16
Já se jim moc nedivím, tady je bordel všude takže o jeden vrak víc nebo min je celkem jedno. Za 30 let jsme nebyli schopni si to tu dát aspoň trochu do cajku tak se nedivím, že jsme pro Nemece za pakáž
Jirka - 11.02.2020 20:32:14
To není problém majitele autobusu, ale té odtahovky. Měli se postarat o jeho odklizení, ale měl zůstat na území německa. Evidentně se jim s tím nechtělo zaobírat, a tak to odtáhli sem. Všechno do poslední koruny bych naúčtoval jim.
Pavel Milt - 11.02.2020 21:28:59
Němci říkají: Vy Češi, máte zvláštní vlastnost. Plnění povinností považujete za zločin. Někdo musel tu přepravu objednat, někdo jí musel zaplatit. Proč až do Ústí, 37 km za hranici? Do Děčína (12 km od čáry) by to asi stálo míň, ne?
Ondra - 11.02.2020 21:43:42
Já bych to odtáhnou zpět do do DE co si o sobě myslí KUR.Y Německý to samé Rakušáci na halámky jako by se nechumelilo
Ondra - 11.02.2020 21:46:33
Já bych to odtáhnou zpět do do DE co si o sobě myslí KUR.Y Německý to samé Rakušáci na halámky to tahaj jako by se nechumelilo
Karlos - 11.02.2020 22:49:08
Skopčak zůstane skopčakem jsou od 2 světové furt ta samá verbeš
Honza - 12.02.2020 06:59:20
Doufám, že k tomu připojí nejvyšší možnou pokutu a náklady na odtah alespoň zdesetinásobí, aby dosáhli alespoň na tu nejnižší hranici toho co by se dělo v Německu udělat tohle někdo z ČR.
Radim - 12.02.2020 08:57:41
To spíš byl objednatelem odtahu Srb, co mu zabavili značky a on nechtěl přijít o celý autobus. Kdyby dostal čas, hodil by na to převozky a balkánskou cestou hurá domů s ostatními vraky. Bez postihu v říši.
No name - 12.02.2020 09:45:30
Opět zavést celní kontroly na hranicích.
Josef - 12.02.2020 10:35:49
Je to nějaké divné. Kdyby se německá odtahovka chtěla zbavit autobusu, nechala by ho stát beze svědků někde na polňačce. Ale proč to udělala ve městě pod kamerami? Je to provokace.
Hugo - 12.02.2020 11:12:25
To je prča čehůní, tak jsem se už dlouho nezasmál jak se tu durdíte. Minář by to měl zmínit ,to je přece diskriminace ČR a nejmíň na veřejný protest u Německé ambasády ještě že to nebyli Rusi nebo Číňani to by už piráti vyhlasili válku.
Tom - 12.02.2020 11:32:36
Co chtějí zjišťovat? Kontakt Anschrift: ADS Abschleppdienst Schultz GmbH Max-Dohrn-Str. 5A 10589 Berlin Telefon: 030 89094488 Fax: 03089093122 Mail: ads@im-netz.de Web: https://ads-adk.de
Rtep - 12.02.2020 13:10:42
Tak oni už mají léta praxe v tom nám sem odpad tahat a ještě prodávat. A ještě na ten odpad v Lídlu a Kauflandu lidi stojí dlouhé fronty, hlavně když se to tváří, že je to levnější a v akci. A pak se divíme, že nás berou jako vlastní soukromé smetiště.
bandolero - 12.02.2020 17:46:21
Buďme za ten autobus jedině rádi, stačí říci našim Romským kolegům a oni se o něj zdarma postarají a máme šrot zadarmo. V Ústí jich je víc než dost tak jakou paniku ?
bandolero - 12.02.2020 17:46:57
Buďme za ten autobus jedině rádi, stačí říci našim Romským kolegům a oni se o něj zdarma postarají a máme šrot zadarmo. V Ústí jich je víc než dost tak jakou paniku ?
bandolero - 12.02.2020 18:02:16
To je křiku pro jeden autobus, romáci ho zapálí, pak sami zdarma rozeberou a hned je ve sběrných surovinách. Za týden je po autobusu, tak proč ta panika ?
bandolero - 12.02.2020 18:11:35
Nebo ho nechte tam kde je a bezdomovci ho ještě krásně využijí,ne ?
Amk - 13.02.2020 08:16:55
Hákoši nás mají za lidský odpad a podle toho se k nám chovají.
Amík - 13.02.2020 08:17:17
Hákoši nás mají za lidský odpad a podle toho se k nám chovají.
Amík - 13.02.2020 08:44:26
Hákoši nás mají za lidský odpad a podle toho se k nám chovají.
Tomas - 13.02.2020 09:49:19
https://www.morgenpost.de/berlin/polizeibericht/article228210939/Rost-verschlissene-Bremsen-und-Lenkung-Bus-sichergestellt.html Líbí se mi ty vaše komentare. autobus patří srbské dopravní společnosti, provozujice linku na mezinárodní trase.takze po ní
Jirka - 14.02.2020 02:13:51
Mají to vydražit na zahradní domek
Hejtr - 23.02.2020 10:36:16
Odvézt do nejbližšího německého města a vyhodit na náměstí...je to jejich bordel.
Reklama
Autosalon TV