Reklama
Sezóna 2020 7. epizoda

Autosalon 7

Značka: koupím levně. Recenze novinek Hyundai i10 a Peugeot 2008, modernizovaných modelů Mitsubishi ASX a Opel Astra a ojetého Volva V40
Značka: Koupím levně. Tak zní motto Autosalonu určeného zejména zájemcům o cenově dostupné automobily. Tereza Tobiášová otestovala novou generaci minivozu Hyundai i10. Další cenově relativně dostupnou novinkou je druhá generace Peugeotu 2008. Honza prozradí, jak se s ním jezdí. Mezi automobily nejen pro boháče patří dlouhá léta také v Česku dlouhá léta oblíbený rodinný model Opel Astra. Ten nedávno prodělal modernizaci, s jejímiž hlavními rysy seznámí František Fiala. Jednu z nejnižších cen mezi rodinnými SUV nabízí Mitsubishi ASX. Otestoval ho Radek Vrtal. Víte, že za dobré peníze se dají pořídit i modely luxusních značek? Pepa Vrtal prozradí, jak je možné, že dokázal do testu sehnat Volvo V40 skoro za polovinu jeho původní ceny.
Reklama

Diskuze

Pavel - 13.02.2020 23:18:09
To jako myslíte vážně? Značka: koupím levně a nabízíte auta přes půl mega a k tomu prcka za 370 tis. Měli by jste se nám divákům za tento díl omluvit.
Reklama
Autosalon TV