Reklama
Sezóna 2020 7. epizoda

Autosalon 7

Značka: koupím levně. Recenze novinek Hyundai i10 a Peugeot 2008, modernizovaných modelů Mitsubishi ASX a Opel Astra a ojetého Volva V40
Značka: Koupím levně. Tak zní motto Autosalonu určeného zejména zájemcům o cenově dostupné automobily. Tereza Tobiášová otestovala novou generaci minivozu Hyundai i10. Další cenově relativně dostupnou novinkou je druhá generace Peugeotu 2008. Honza prozradí, jak se s ním jezdí. Mezi automobily nejen pro boháče patří dlouhá léta také v Česku dlouhá léta oblíbený rodinný model Opel Astra. Ten nedávno prodělal modernizaci, s jejímiž hlavními rysy seznámí František Fiala. Jednu z nejnižších cen mezi rodinnými SUV nabízí Mitsubishi ASX. Otestoval ho Radek Vrtal. Víte, že za dobré peníze se dají pořídit i modely luxusních značek? Pepa Vrtal prozradí, jak je možné, že dokázal do testu sehnat Volvo V40 skoro za polovinu jeho původní ceny.
Reklama

Diskuze

Pavel - 13.02.2020 23:18:09
To jako myslíte vážně? Značka: koupím levně a nabízíte auta přes půl mega a k tomu prcka za 370 tis. Měli by jste se nám divákům za tento díl omluvit.
Pepek - 17.02.2020 21:05:19
jak můžete tvrdit že někdo chce radši ten hnus MINI ???? už dávno to není to krásné libivé miniautíčko nyní je to spíše nabubřelé divně opuchlé tak nějak vykulené cosi jako auto. Hnus z venku na poblití uvnitř.
Reklama
Autosalon TV