Reklama
Soutěž ukončena

Kolik stanic Českého rozhlasu lze poslouchat digitálně? Odpověz a vyhraj 3x rádio JBL

Zdroj: Tiskový servis JBL

Doba digitální se dotýká i rádia. Není divu, digitální vysílání a jeho příjem přináší posluchačům řadu výhod. Nejenže mají na výběr více stanic, ale mohou si užívat i čistý zvuk bez jakéhokoliv šumu. Digitální rádia mají navíc často displej, na kterém se zobrazují dodatečné informace a jsou energeticky šetrnější. Aktuálně je digitálním vysíláním pokryto 95 procent Česka.

Jedním z průkopníků digitálního vysílání u nás je Český rozhlas. Ten v multiplexu DAB+ vysílá nejen všechny celoplošné stanice, tedy Radiožurnál, Dvojku, Vltavu nebo ČRo Plus, ale i další digitální a regionální stanice. Vaším úkolem bude v této soutěži zjistit, kolik jich celkem je. Může vám v tom pomoci i oficiální stránka k digitalizaci www.dobadabova.cz, kde najdete všechny podstatné informace.

Soutěžit můžete do neděle 22. ledna 2023 do 23:59. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří obdrží kvalitní digitální rádio JBL Tuner 2. Tak hodně štěstí!
Reklama

Soutěžní otázka:

Kolik stanic Českého rozhlasu lze naladit na digitálním rádiu DAB+?

Výherci z předchozích soutěží

  • Petr Pěnčík, Oslavany - Motozem poukaz
  • Tomáš Halaška, Vlašim - Motozem batoh
  • Vít Hrabák, Kolín 4 - W-Tec
  • Miroslav Trčala, Zlín - Motozem poukaz
  • Dalibor Zecha, Vratimov - Karavan na víkend + vstupenky
  • Marcela Machů, UHERSKÝ BROD - W-Tec
  • Tomáš Sulzbacher, Náchod - Údolí volavek + vstupenky
  • Boris Uhlíř, Havířov - W-Tec
  • Václav Kotrch, Děčín 1 - Motozem batoh
Reklama
Autosalon TV