Reklama
Sezóna 2019 41. epizoda

Autosalon 41

Recenze Seatu Leon ST na CNG, Volva V60 CC, motocyklu KTM 690 Supermoto, busu bez řidiče a elektromobilu obloženého solárními panely. E-salon: 1.díl
Radek otestoval rodinný kombík Seat Leon ST ve sportovně vyhlížející výbavě FR a pohonem na zemní plyn. Terka vyzkoušela novou generaci manažerského kombi Volvo V60 v provedení Cross Country, tedy kříženého s vozy SUV. Pod kapotou vrčel naftový motor s označením D4, který pohání všechna kola (AWD) a je spojený s osmistupňovou automatickou převodovkou. Honza Říha v Německu ochutnal dopravu budoucnosti. Svezl se minibusem bez řidiče a elektromobilem, který elektřinu získává i prostednictvím solárních panelů. A aby té elektromobility neměl málo, uvedl i první díl e-salonu, tedy přílohy o elektromobilech. Zhodnotil současnou situaci elektromobility v Česku. Sršeň létal s fun bikem KTM 690 SMC R Supermoto. Užil si svoje oblíbené ježdění na zadním kole.
Reklama

Diskuze

REZpirator - 11.10.2019 18:22:37
Tereza není expert??? Nebo jak???
vendy - 12.10.2019 09:54:27
To bez peněz od lobby na elektro auta nemůže Autosalon existovat, že nám poslední dobou stále cpete pod nos reportáže o trapných "eko" autech a jejich skvělém rozvoji? Osloví to asi 2-5% české populace. Spousta lidí včetně mě přepíná jinam..
Reklama
Autosalon TV