Diskuze: Dobrá zpráva nejen pro pražáky. Vlasta má zelenou, naváže na Blanku a odvede dopravu z města

Nový příspěvek

Příspěvky

Kocék - 07.11.2019 15:33:18
Dokud nezakáže Praha průjezd buranům z vesnic na druhej konec města, ani tunel nepomůže. Nebydlíš v Praze, nejsi zásobování? Tak nazdar, zaparkuj na okraji a jeď MHD!
Vašek - 07.11.2019 15:54:13
Máš trvalý pobyt v Praze a jedeš ven? Odstav auto a pokračuj vlakem nebo busem. Hned bude o polovinu aut ve špičkách méně. Praha se vylidní a ve vesnicích okolo Prahy nebudou vědět co s penězi z daní.
František C - 07.11.2019 16:06:37
Ano, silnice jsou placeny z daní všech, pro Kocéka i v Praze. Mají sloužit k vzájemné komunikaci, a to zejména zásobování a nerezidentů, pro Kocéka tzv. buranů. Nemají sloužit k soukromému parkování domácích, pro ně jsou právě odstavná parkoviště a MHD.
JIří - 07.11.2019 16:20:06
No, Kocéku, to jsi přehnal, možná jsi buran ty. Souhlasím s názorem Vaška.
Karel - 07.11.2019 17:14:12
Kdyby se raději začlo se severním obchvatem Prahy (3 pruhy)- od letiště až k Satalicím ušetří peníze,dopravu v Praze i nervy řidičům. Udělají tunel za hříšné prachy a pak ve špičkách budou zavírat vjezdy pro nadměrný provoz nebo pro nehodu.
Pedro - 07.11.2019 18:23:02
Městský okruh je důležitá stavba, o tom není pochyb. Avšak dostavte už Pražský okruh ! ! ! Do té to chvíle je to jen půlkruh a označení " okruh" je zcela zavádějící.
Jarda Š. - 07.11.2019 18:48:26
Ona to moc dobrá zpráva není. Ta zpráva totiž říká, že byl teprve schválen investiční záměr, a tedy snad už konečně bude zahájeno územní řízení. Obvyklá doba, když jde všechno hladce, od zahájení územního řízení, než se kopne do země, je v ČR 7 let.
Jarda Š. - 07.11.2019 18:48:47
Ona to moc dobrá zpráva není. Ta zpráva totiž říká, že byl teprve schválen investiční záměr, a tedy snad už konečně bude zahájeno územní řízení. Obvyklá doba, když jde všechno hladce, od zahájení územního řízení, než se kopne do země, je v ČR 7 let.
Jarda Š. - 07.11.2019 18:48:58
Ona to moc dobrá zpráva není. Ta zpráva totiž říká, že byl teprve schválen investiční záměr, a tedy snad už konečně bude zahájeno územní řízení. Obvyklá doba, když jde všechno hladce, od zahájení územního řízení, než se kopne do země, je v ČR 7 let.
Martin Vostry - 07.11.2019 19:17:29
Kocéku...komunikace v Praze i jiných mēst maji sloužit lidem...bez vlivu na místo trvalého pobytu....myšlenku, kterou uvádíš, může vymyslet jen totální ubohý diletant.
Kerosin - 07.11.2019 19:28:22
Pedro v 18:23 Pláčete dobře, ale na špatném hrobě. Na rozdíl od městského okruhu, který je stavbou Prahy je ten okruh nazývaný "Pražský" stavbou státní tedy ŘSD . V projktu "Pražský kruh" je Praha jen dotčeným orgánem, nikoliv investorem nebo stavebníkem
Olda - 07.11.2019 20:12:33
Pražáci vyjedou ven 5.čísel sněhu a jsou v prdeli. Právě vy byste měli jezdit sockou a ne jak machři každej sám autem. Potom se nemůžete divit že je ucpaná vyhrábla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jiří Novák - 07.11.2019 20:28:07
Asi jsem ve svém uvažování ustrnul, ale stále si myslím, že podobné projekty jsou před dostavěním vnějšího okruhu zbytečné, drahé a odčerpávají finance, které potom budou chybět při jeho dostavění.
Radek - 07.11.2019 21:20:49
Vypádá to sice krásně ale na *****. Místo toho, aby byl průjeud plynulý tak je to rozsekáno křižovatkami na povrchu se semafory, které průjez touto částí okruhu totálně zazdí. Bude to masakr, který absolutně nic nevyřeší.
Plextor - 07.11.2019 23:41:30
No to je zase fofr, mezi tím budou volby a vše se změní. Neschopnost !!!!!!!!!!
Buran z vesnice - 08.11.2019 05:25:48
V Praze každej kdo má ********* díru má starou plečku, která smrdí a otravuje vzduch v Praze a na vesnicích.Řešení je vymezit nízkoemisní zóny a je o polovinu pleček v Praze míň, dutá hlavo!
Kamil - 08.11.2019 10:24:11
Záměr dát vše pod zem je skvělý nápad, až na to, že Blanka je přetížena už teď a toto do ní přivede ještě více dopravy. Tím se stane nepoužitelná. Neřeší to tranzitní dopravu. Praha by měla především dokončit celý městský okruh.
Scan - 08.11.2019 10:48:34
Člověk neví nač se dříve těšit. Na mnoho tramvajových tratí, na metro D, na opravy mostů, na vnější okruh, na vnitřní okruh, na tramvaje na Václaváků, na elektrobusy,na metro bez řidičů,na zvýšení kapacity příměstských vlaků, na nové Masarykovo nádraží...
Tom a Jerry - 08.11.2019 11:43:56
Kocék - aha Pražáci jsou nadlidi. Hlavně když vyjedou z Prahy a nemaj semafory tak jsou v riti. Prý kvůli nim se teď staví všude kruhové křižovatky.
Pražskej Pepík - 08.11.2019 15:24:15
Naprosto souhlasím s Buranem z vesnice, my Pražáci máme staré plečky zato on jezdí do kravína novou Teslou.
Pražák - 08.11.2019 15:58:10
Asi to není o Pražácích a buranech, ale o lenosti, pohodlí a o lidech, kteří jedou každý den do práce autem a hrozně se diví, že stojí zase v koloně. Praha dnes není město pro lidi, ale pro auta.
Staník - 09.11.2019 19:28:33
Hlavně aby to zase nestalo 3× tolik,než by mělo....to tam ty klucí umí asi...
Pavel - 12.11.2019 13:53:15
Kdyby se překreslil pravý pruh výpadovky V Holešovičkách na normální jízdní pruh, žádné zácpy by se za tunelem netvořily. Ten pruh tam je, autobusy tam na zastávkách mají ještě další své místo a za křížením se Zenklovou je už normální regulérní.
Autosalon TV