Reklama
Archiv - Zprávy

Zmatky na přejezdu skončily zdemolovaným autem

Názorná ukázka, jak se nechovat na železničním přejezdu. Tentokrát to naštěstí odneslo jenom auto, ale i tomu se dalo s trochou trpělivosti a přemýšlení zabránit. Tohle byla drahá lekce!
Zdroj: Viral Hog

Jednoduché ale zcela zásadní pravidlo pro jízdu přes přejezd se závorami říká, že rozjet bychom se měli až ve chvíli, kdy přestane blikat červené světlo. Samotné zvednutí závor k tomu nestačí. Přesně na ignorování této poučky doplatila řidička v Severní Karolíně v USA a na přejezd se navíc předčasně vydal i řidič jedoucí proti ní. Závory však téměř okamžitě znovu spadly a oba řidiče uvěznily.

Zatímco muž v autě, z jehož kamery záznam pochází, dokázal z přejezdu vycouvat i za cenu zničení závory (na to je však stavěná), žena zazmatkovala, auto jí chcíplo a nastartovat už ho nedokázala. Tváří v tvář rozjetému vlaku pak udělala asi to nejrozumnější, co mohla, tedy zbytečně neriskovala a z vozu utekla. Jak to dopadlo o pár vteřin později, na to se můžete sami podívat:

Reklama

Diskuze

Rudolf - 13.01.2020 15:09:04
Ženská za volantem

Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV