Reklama
Archiv - Zprávy

Zloděj prodal ukradený přívěs za pár tisíc. Bylo v něm vzácné BMW

Není nic příjemného, když vám zloději ukradnou auto. Horší to ale je, když vám ukradnou tvrdě vypiplaný závodní speciál. A nejhorší je, když s tím závoďákem vezmou i celý přívěs.
Zdroj: Alex Farrington

Tak nějak by se dal ve zkratce vyprávět příběh, který se odehrál v Americe. Byla by to ale hodně zkrácená verze, která by vám neřekla, že když jsou zloději pitomci, ale zároveň máte velké štěstí, může i taková krádež dopadnout vlastně dobře. Vyprávět vám o to bude jeden z hlavních aktérů, majitel závodního BMW M3 E36, Alex Farrington. Pro ty, kteří angličtinou tolik nevládnou, níže přinášíme krátké shrnutí.

Alex měl své BMW uskladněné v přívěsu, který byl zaparkovaný vedle kanceláře. Odtud ho brával o víkendech na různé závody a veřejné jízdy, ale zjevně se našel někdo, kdo si jeho karavan vytipoval. Jednou ráno tak Alex místo karavanu našel prázdné místo. I přes policejní ujištění, že bude uděláno vše, aby se karavan i s obsahem našel, Alex ještě prosbu s pomocí vyvěsil snad na všechny sociální sítě.

Šťastný návrat k právoplatnému majiteli

Ani tak se ale nic nedělo, a tak se mladý závodník pomalu smiřoval s tím, že je s autem amen. Pak ale zazvonil telefon, na jehož druhém konci se ozval člověk, který právě od těch zlodějů koupil přes internet karavan. Když ho ale otevřel, nestačil se divit. Uvnitř totiž našel právě Alexovo BMW. Netknuté a v pořádku. Když viděl na okně samolepku se jménem řidiče, stačilo trochu zapátrat.

Jestli byli zloději tak hloupí, že si auta uvnitř nevšimli, nevíme. Spíš se lekli celkem snadno rozpoznatelného auta, a tak se prostě všeho zbavili. Nový majitel přívěs karavan koupil za 800 dolarů a aby nepřišel úplně zkrátka, dal mu za karavan i s autem Alex 1 000 dolarů jako kompenzaci za problémy. Prostě jako z filmu. :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV