Reklama
Archiv - Zprávy

Ze dne byla noc. Neskutečná prachová bouře v Rumunsku

Tohle nejsou záběry písečné bouře kdesi v Africe. Takhle vypadal zdánlivě krásný slunečný den u nás v Evropě, konkrétně v Rumunsku. Nečekaný příchod mimořádně silné vichřice však úplně ochromil provoz.
Zdroj: Viral Hog

Byl teplý slunečný den a právě jsme jeli do města Bocsa odvézt děti na pár dnů k prarodičům. Jen na horizontu byly vidět temné mraky a zvláštní světle hnědý oblak. Už za pár minut jsme se však ocitli pod mraky a nastalo tohle... Tak popisuje autor videa svůj neobyčejný zážitek z Rumunska. Rychlost a síla, s jakou vichřice pohánějící obrovská mračna prachu na silnici udeřila, je vážně ohromující. Takhle nějak bude vypadat apokalypsa.

Řidič se sice v první chvíli snaží pokračovat dál, během pár vteřin je ale zřejmé, že to nepůjde. Není vidět ani na krok a prudký vítr doslova bičuje auto vším, co mu cestou přišlo do cesty. Už takhle to byl strašidelný zážitek, ale nevíme, co bychom dělali, kdyby nás něco podobného zastihlo třeba na kole...

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV