Reklama
Archiv - Zprávy

Závod milionářů opět povede i přes Česko. Dnes odstartoval

Rok se s rokem sešel a dnes znovu startuje další ročník známého závodu Gumball 3000. Stejně jako v loňském roce, i letos se drahá auta s často slavnými osobnostmi na místěch řidičů a spolujezdců ukáží také na našem území.
Zdroj: Shmee150

Jde již o devatenáctý ročník milionářské přehlídky Gumball 3000, která ale se závodem prakticky nemá nic společného. Bohatí majitelé luxusních, rychlých a velmi jedinečných aut se prostě sejdou, a vyrazí na vskutku opulentní výlet po světě. Letos padla volba jen na Evropu, přičemž start akce je v Rize, odkud se celá ta nablýskaná paráda vydá do Varšavy, Budapešti až k nám.

Bohužel podle všeho u nás nebudou zastavovat ani pořádat večírky. Přes naše území jen projedou a nejpravděpodobněji na ně narazíte ve východní části České republiky. Zatím nejsme schopni jasně říct, kdy konkrétně přes naše území pojedou, ale zcela jistě o tom budou závodníci informovat na svém oficiálním facebookovém a instagramovém profilu.

Od nás míří do Budapešti, odkud si pak odskočí na okruh Hungaroring. Dalším cílem bude slunné Chorvatsko, kde se všichni předvedou v Dubrovníku na velkolepém večírku. Cíl by měl být 8. července na řeckém ostrově Mykonos. Mimochodem, akce se kromě modelek a milionářů účastní i hudební celebrity nebo vám už dobře známý Jon Olsson. Ten by v rámci rallye měl provětrat svůj zbrusu nový Rolls-Royce Wraith.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV