Reklama
Archiv - Zprávy

Září rozjedeme až na 300 km/h!!

Vyhřezlé plotýnky, bolavé koleno, zánět nosohltanu – tak zní krátký výčet zranění, které nám způsobilo svezení se supersporty. Vysoký SPEED INDEX si však zaslouží i zcela nová limuzína a rodinné kombi.

Placatá superauta jsou krásná, každý se s nimi chce svézt, každý je chce fotit na Instagram. Když vám ale je přes padesát, vypadáte v nich dobře jen do momentu, než musíte někde vystoupit. Vyskočit elegantně z Lamborghini Huracán, pokud máte pivem vypracovanou postavu, prostě nelze...

To však neznamená, že se musíte přidat k mainstreamu a řídit nudná a pomalá auta. Naopak! Trio německých prémiových značek Audi, Mercedes a BMW se předhání ve výkonech svých manažerských limuzín a kombíků. Výsledkem je, že i praktické rodinné vozidlo má dnes dynamiku Ferrari. Jak ostatně ukáže expert František za volantem nové Audi S4 Avant. A i pan ředitel si může připadat jak při výcviku kosmonautů NASA, když zvolí nejvyšší specifikaci BMW řady 7. Expert Pepa vyzkouší BMW M760Li xDrive, co jede přes 300!

Sledujte dnes ve 20:15 na Prima Cool.

Autor textu: Expert Dan

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV