Reklama
Archiv - Zprávy

Výbava N Line pro Hyundai i30 Fastback

Hyundai Motor v letošním roce úspěšně uvedl na trh nový stupeň výbavy N Line a nyní představuje druhý model s touto sportovní výbavovou linií - i30 Fastback N Line.
Zdroj: Hyundai

Tato výbava vylepšuje modely Hyundai i30 dynamickými stylistickými prvky a technickými úpravami, které optimalizují jízdní vlastnosti. Stupeň výbavy N Line zahrnuje mimo jiné prvky vnějšího a vnitřního designu, převzaté z řady vysokovýkonných modelů Hyundai N. Sportovní vzhled završuje vyvážené nastavení podvozku a odpružení, které umožňuje sportovnější zážitky z jízdy ve verzích s motorem 1.4 T-GDI.

Vylepšený design N Line

Vylepšený vnější design modelu i30 Fastback N Line je odvozen ze zcela nového modelu i30 Fastback N, který byl nedávno představen na pařížském autosalonu. Jeho součástí je nejen přední nárazník s exkluzivní stříbrnou charakterovou linií, ale i charakteristická kaskádovitá maska chladiče Hyundai se síťovou mřížkou. Světlomety mají černé vnitřní plochy. Na zádi zdůrazňuje sportovní vzhled vozu s výbavou N Line zadní nárazník, převzatý z modelu i30 Fastback N, s linií tvořenou červenými odrazovými skly, trojúhelníkovým zadním mlhovým světlem a speciálním zadním difuzorem. Na předních blatnících je umístěno logo N Line. V interiéru si mohou zákazníci užívat sportovní sedadla a sportovní volant s logy N. Mezi vylepšení N Line patří také kovové pedály a hlavice řadicí páky N.

Nastavení podvozku N Line

Hyundai i30 Fastback N Line se zážehovým motorem 1.4 T-GDI o výkonu 140 koní nabízí nové zážitky z jízdy díky optimalizovanému nastavení podvozku, rychlejším reakcím motoru a výraznějšímu zvuku výfuku. Ke sportovně laděným jízdním vlastnostem přispívají také sportovní pneumatiky Michelin PS4, 18“ kola z lehké slitiny a větší kotoučové brzdy, dodávané pro verze s motorem 1.4 T-GDI nebo s turbodieselem 1,6 litru o výkonu 136 k.

Hyundai současně s uvedením nového modelu na trh rozšiřuje také nabídku motorů pro všechny verze N Line o zážehový motor 1.0 T-GDI s výkonem 120 k. Tato varianta s menším motorem je vybavena 17“ koly z lehké slitiny a stejnými vylepšeními designu jako výkonnější verze. Hyundai i30 Fastback N Line bude v Evropě nabízen od konce roku 2018.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV