Reklama
Archiv - Zprávy

Vteřinu od smrti. Rychlá reakce zachránila řidičce život

Hurikán Irma napáchal škody za biliony a zavinil smrt několika desítek lidí. Mezi oběťmi mohla být i řidička z americké Georgie, na jejíž auto kvůli prudkému větru zřítil strom. Zareagovala však včas a tím se zachránila.
Zdroj: Viral Hog

Toto video názorně ukazuje, proč je v krizových situacích bezpečnější nevyjíždět na silnice a zůstat doma. Pád stromu totiž při silném větru může přijít kdykoliv a pokud zasáhne kabinu, bývá osud řidiče zpečetěn. Takové síle totiž žádné auto odolat nedokáže. Tentokrát však žena za volantem měla štěstí. Před padajícím kmenem včas šlápla na brzdu, a i když na mokré silnici nedokázala včas zastavit, zabránila tak nejhoršímu. I tak je ale pohled na auto, které po tvrdém nárazu málem předvede salto přes střechu, dost nepříjemný.

Žena každopádně i díky tomu, že byla připoutaná, zřejmě vyvázla bez jakýchkoliv vážnějších zranění. Podle autora videa byla jen silně otřesená a na příjezd záchranářů proto počkala pod bezpečným dohledem v policejním voze.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV