Reklama
Archiv - Zprávy

Velký červený kombík, který se sám opraví!

Po letech je tu důstojný nástupce kdysi oblíbené Omegy. Automobilka Opel, která dnes patří do koncernu PSA, představila na českém trhu velké rodinné kombi Insignia Sport Tourer.
Zdroj: Autosalon

Hurá na chalupu

Opel Insignia Sport Tourer je ideálem pro české chalupáře a chataře. Obrovské auto s velkým vnitřním prostorem a kufrem, kam se dá naložit spousta věcí, které táhnete na víkend a zase zpátky.

Co musím rozhodně pochválit, je dostatek místa na zadních sedadlech. Insignia je jedno z mála aut, kde se nikdo nebude cítit omezený ani při cestování ve třech. Samozřejmě, že na cestu do Chorvatska to úplně není, ale z Brna do Beskyd si to užijete v pohodě. 

Žehlička asfaltu

Pochvalu ode mě má nastavení podvozku testované verze. Velký kombík je především polykač dálničních kilometrů. Pokud jsem zrovna nejel po schodech do Brna, rozumějte dálnici D1, kdy spáry na vozovce vám vyndají i drobné z kapes, je jízda naprosto kultivovaná.

Obdobný pocit mám i z jízdy po okreskách, kdy i přes velká kola podvozek krásně filtroval neduhy českého asfaltu. 

Jízda na pohodu

Pro Insignii je v nabídce široká paleta motorů. Od úsporných turbodieselů až po výkonné benzíňáky. Já jsem sáhnul po novince v podobě přeplňované zážehové patnáctistovky s papírově slušným výkonem. Jak jsem s ní a Insignií byl spokojen, se dozvíte již brzy v pořadu Autosalon na Prima COOL. Stejně tak, jak to bylo s hláškou palubního systému, že „závada se opraví sama“.

Autor textu: expert Martin

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV