Reklama
Archiv - Zprávy

Ve virtuální realitě na závody tahačů v Misanu

Ve hře Euro Truck Simulator 2 mají řidiči za úkol včas doručit na italský okruh pneumatiky pro závodní tahače.
Zdroj: GoodYear

Goodyear vytvořil tým s hráči počítačové hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a dal jim za úkol včas ve virtuální realitě doručit závodní pneumatiky pro tahače, které se utkají v nadcházejícím prvním letošním závodě Mistrovství Evropy v závodech tahačů FIA (European Truck Racing Championship - ETRC). Závod, který se v italském Misano Adriatico uskuteční 26. a 27. května, bude prvním závodem nové sezony, v níž Goodyear opět figuruje jako partner ETRC. Jako exkluzivní dodavatel mistrovství FIA zásobuje všechny účastníky závodními pneumatikami a v paddocku závodiště pořádá výstavu a soutěže pro návštěvníky, jejichž součástí bude letos poprvé i stánek virtuální reality. Ve spojení s počítačovou hrou Euro Truck Simulator 2 tak na italský závod přinese nový rozměr zábavy.

Závodu v Misanu se mohou hráči hry ETS2 zúčastnit prostřednictvím online události “Událost World of Trucks– spusťte motor” od společnosti SCS Software. V ní budou mít všichni hráči registrovaní v projektu World of Trucks (www.worldoftrucks.com) za úkol zajistit virtuální dodávky pneumatik Goodyear Truck Racing a dalšího materiálu na závod ETRC v Misano Adriatico. Úspěšní soutěžící získají ve hře speciální prémii, když se jim na okruh materiál ve speciálních návěsech podaří skutečně doručit. Dodávky mohou uskutečňovat z města vybraného z asi tuctu možností ve vzdálenosti přes 200 kilometrů.

Goodyear a Mistrovství Evropy v závodech tahačů FIA

Společnost Goodyear vyrábí pro účastníky Mistrovství Evropy v závodech tahačů FIA speciálně vyvinuté závodní pneumatiky Truck Racing a zajišťuje jejich dodávky již od roku 2004. Partnerství s promotérem seriálu závodů, společností ETRA Promotion GmbH, jí dává příležitost testovat nové technologie pro tahače budoucnosti za velmi náročných závodních podmínek. Díky tomu může Goodyear zajišťovat také zábavný doprovodný program na ploše tzv. ETRC Fan Village v paddoku závodiště. 

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV