Reklama
Archiv - Zprávy

Užívejte si řízení, dokud ještě můžete, straší Lexus v reklamě

Jen máloco nás děsí tak, jako představa, že až zestárneme, bude ten úžasný pocit z řízení jen pouhou vzpomínkou. Vzpomínkou na doby, kdy jsme svá auta mohli řídit… Patříte do stejné skupiny lidí? Pak se na reklamu od Lexusu raději ani nedívejte!
Zdroj: Lexus

Budoucnost si každý z nás představuje jinak. Jedni tvrdí, že se všichni brzy vyhubíme. Jiným se zase zdá, že lidská rasa ještě nikdy nebyla tak daleko a doslova dychtí po nových možnostech, které moderní technologie skýtají. A v automobilovém průmyslu je to stejné. I zde je spousta skeptiků i optimistů, objektivním pohledem se ale právě nyní ocitáme na přelomu nové éry.

Na prahu revoluce

Zakladatel automobilky Tesla, Elon Musk, se před časem nechal slyšet, že plně autonomní vůz nadělí světu již v tomto roce. Jediným problémem, který brání masovému rozšíření, je podle něj zkostnatělá legislativa. Je sice pravdou, že podobné výroky musíme stále brát s rezervou, na druhé straně však ukazují, jak daleko dnešní technologie pokročila. Třeba i nové Audi A8, které se již brzy představí, je z hlediska autonomního řízení zase o kus dál. A tak to jde krok za krokem. Jenomže co když vývoj půjde ještě dál a za pár let nám v řízení zcela zabrání?

Přesně tímto tématem se rozhodli zabývat tvůrci reklamy na nový Lexus IS. V té figuruje statný gentleman, který v blíže nespecifikované budoucnosti přemýšlí, jak úžasné chvíle zažíval v momentě, kdy naplno projížděl horské průsmyky s dnešním Lexusem IS. Nutno přiznat, že video se tvůrcům povedlo. Působí nesmírně autenticky a v srdcích milovníků řízení vyvolává kýžené emoce. Jenomže pak přichází deziluze, protože tyhle časy jsou navždy pryč...

Asi se půjdeme projet, okamžitě!

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV