Reklama
Archiv - Zprávy

Upravené Ferrari F12 by mohlo zvukem dvanáctiválce řezat diamanty

Dobře znějící auto má člověka napůl těšit a napůl děsit. Má to být kombinace, ze které se člověku stáhne žaludek, zážitek na pomezí symfonického koncertu a napadení žralokem. O něco podobného se pokusil i majitel tohoto Ferrari.
Zdroj: Novitec

Předem ale varujeme, následující video může mít za následek nutkavou potřebu pořídit si Ferrari. Jakékoliv. Ideálně ale takové, které má titanový výfuk s klapkami, které umí spustit hotové zemětřesení. Ale ono je to vlastně jedno. Ferrari zní stejně dobře sériové i upravené.

Na videu si můžete poslechnou i prohlédnout jeden velmi speciální kousek, který byl zachycen v Monaku. Jde o Novitec Rosso F12 N-Largo S. Pod složitým jménem se ukrývá F12 poladěná od pro vás už jistě dobře známé společnosti Novitec. Právě ta vsadila na zbrusu nový výfukový systém, jehož montáž zvýšila nejen hlasitost, ale i výkon auta. K tomu ale pomohlo i přepracování map řídící jednotky, které ze standardních 740 koní a 690 Nm točivého momentu udělalo výkon 781 koní a točivý moment 722 Nm.

Tentokrát ovšem nechme výkon stranou. Pojďme si užít tu dokonalou italskou symfonii! :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV