Reklama
Archiv - Zprávy

Toyota na Super Bowlu

Super Bowl patří v Americe k nejsledovanějším televizním přenosům. Ten však není jen o sportu, ale je také přehlídkou reklam těch nejvýznamnějších značek. Na letošním ročníku nemohla chybět ani Toyota, která vsadila na spojení hráčky amerického fotbalu Antoinette „Toni“ Harrisové a nové Toyoty RAV4 Hybrid.
Zdroj: Toyota

Přes 100 milionů sledujících, to je počet lidí, kteří si pustili Super Bowl. Tento zápas amerického fotbalu proto bývá právem označován za marketingovou výstavu toho nejlepšího, co reklamní svět dokáže nabídnout. Odpovídá tomu však i cena a jedna vteřina reklamy vyjde v přepočtu na téměř čtyři miliony korun. V letošním roce Toyota představila reklamu, ve které v hlavní roli hraje Antoinette „Toni“ Harrisová. Ta překonala veškerá očekávání okolí a stala se první ženskou hráčkou amerického fotbalu hrající na nespecializované pozici. Zároveň jako první hráčka dostala stipendijní nabídku. Její sny ale zde nekončí, dokonce se chce stát první ženou v lize amerického fotbalu NFL.

Cesta k vrcholu nebyla snadná, a právě to se ukazuje v reklamě s novou Toyotou RAV4. Okolí Toni vždy jen říkalo, že je příliš malá, slabá, pomalá nebo že nikdy nedostane fotbalové stipendium. Spojení Toyoty RAV4 a Toni Harrisové není náhoda. Stejně jako Toni boří mýty o americkém fotbale a ukazuje, že vše jde překonat, Toyota se svým novým hybridním modelem chce dokázat, že i RAV4 překonává vše, co již o ní bylo řečeno.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV